EDM STATYBA-SENDVARIS
9
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
49 (vid. 2.58)
ĮMUŠTA
52 (vid. 2.74)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Gražvydas ŽakysKarolis TendysUgnius PetrikasTadas JurkusMantas Kurapatkinas
8 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Gražvydas Žakys
8
0
0
  Karolis Tendys
5
1
0
  Ugnius Petrikas
5
1
1
  Tadas Jurkus
4
0
0
  Mantas Kurapatkinas
4
2
0
  Simas Pranauskas
3
0
0
  Robertas Gudas
2
2
0
  Gvidas Leliukas
2
0
0
  Jevgenij Slugin
2
0
0
  Egidijus Ragainis
1
1
0
  Marius Bukauskas
1
0
0
  Nedas Kneita
1
0
0
  Benas Alseika
0
1
0
  Mindaugas Seminavičius
0
1
0
  Kostas Skarbalius
0
0
0
  Andrius Kukanauza
0
0
0
  Tomas Navardauskas
0
1
1
  Kęstutis Navardauskas
0
0
0
  Liudas Razma
0
1
0
  Andrius Ragainis
0
0
0
  Vytautas Zablockis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-25
FELIŪGA
5:0
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2019-05-02
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:1
FC "SUOLIUKAS"
3
2019-05-08
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2019-05-13
EDM STATYBA-SENDVARIS
0:8
KLAIPĖDA CITY
5
2019-05-23
EDM STATYBA-SENDVARIS
10:0
AGLUONA-GARANT GROUP
6
2019-05-27
VAKARŲ FRONTAS
6:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
7
2019-06-06
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:3
MEGLARAS
8
2019-06-13
FOTOAPARATAS.LT
0:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2019-06-19
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:4
MOSĖDIS
10
2019-06-25
ELVITRANSA
3:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
11
2019-07-24
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:4
FK "VS-JONUŠAI"
12
2019-07-31
NAUTICA
2:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
13
2019-08-08
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:6
PORT MARE
14
2019-08-12
MEMEL
2:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
15
2019-08-21
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:3
SAREMA
16
2019-08-29
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
17
2019-09-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:0
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
18
2019-09-12
KRUOPA
1:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
19
2019-09-19
FK "GRANATA"
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai