Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-05-28, 6 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas
SAREMA 10:2 NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
(6:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Marius Ežerskis
Tomas Bardauskas
Donatas Žičkus
Paulius Ruseckas
Gediminas Jackus
Lukas Šarkauskis
Vytautas Laurinaitis
Ramūnas Narvilas
Scott Palmer
Ernestas Alekna
Mykolas Kaveckas
Karolis Kelpšas
Bartas Butinas
Karolis Kelpšas
1 min. 1:0
15 min. 1:1
Arnas Vismantas
Ernestas Alekna
16 min. 2:1
Mykolas Kaveckas
18 min. 3:1
Mykolas Kaveckas
23 min. 4:1
Ramūnas Narvilas
26 min. 5:1
Karolis Kelpšas
30 min. 6:1
Karolis Kelpšas
32 min. 7:1
Ernestas Alekna
34 min. 8:1
Ernestas Alekna
46 min. 9:1
53 min. 9:2
Sergėjus Bačko
Mykolas Kaveckas
56 min. 10:2
Mantas Bertašius
Valentinas Rumiancevas
Dovydas Šaulys
Bronius Jašinskas
Saulius Nemanius
Audrius Sutkus
Valdas Bulvydas
Martynas Bačko
Arnas Vismantas
Darius šaulys
Sergėjus Bačko
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
FK ŽEBENKŠTIS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
KRANTONA - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
12 turas.

20.30
MEMEL - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. FK VIENUOLIKĖ 6 10
6. ELVITRANSA 5 9
7. LCC MOOSE FC 5 9
8. FC SUOLIUKAS 5 8
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai