Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-05-28, 6 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas
FOTOAPARATAS.LT 0:18 KLAIPĖDA CITY
(0:7)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Karolis Daugėla
Paulius Kučinskis
Tadas Dirgėlas
Aleksandras Ivanovas
Rolandas Vitkus
Vilius Zakalskis
Nerijus Dumša
Modestas Gedrimas
4 min. 0:1
Artiom Sizikov
7 min. 0:2
Donatas Stankevičius
13 min. 0:3
Mindaugas Zaveckas
16 min. 0:4
German Jezerskij
19 min. 0:5
Roman Abrašin
22 min. 0:6
Dovydas Zakrevskij
27 min. 0:7
Artiom Lysakov
34 min. 0:8
German Jezerskij
38 min. 0:9
German Jezerskij
39 min. 0:10
Vladislav Kučerov
40 min. 0:11
Tomas Norkūnas
43 min. 0:12
Vladislav Kučerov
49 min. 0:13
Tomas Norkūnas
52 min. 0:14
Donatas Stankevičius
53 min. 0:15
Vytautas Žukauskas
58 min. 0:16
Dovydas Zakrevskij
59 min. 0:17
Dovydas Zakrevskij
60 min. 0:18
Vytautas Žukauskas
Dmitrij Jakovlev
Denis Dobrijan
Tomas Norkūnas
Laurynas Plačas
Marius Prišmontas
Dovydas Zakrevskij
Mindaugas Zaveckas
Roman Abrašin
Vladislav Kučerov
Artiom Sizikov
Donatas Stankevičius
German Jezerskij
Artiom Lysakov
Vytautas Žukauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
MEMEL - FC "SUOLIUKAS"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
10 turas.

21.10
FK "VS-JONUŠAI" - AGLUONA-GARANT GROUP
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. PORT MARE 9 24
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
4. SAREMA 10 21
5. FC "SUOLIUKAS" 9 21
6. FELIŪGA 10 19
7. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
8. FK "GRANATA" 9 18
9. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
10. KRUOPA 9 18
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
12. VAKARŲ FRONTAS 9 12
13. NAUTICA 9 10
14. ELVITRANSA 10 7
15. MEMEL 9 6
16. FOTOAPARATAS.LT 9 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 3
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 9 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai