Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2019-11-17, 1 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Tomas Lavrinavičius
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10:4 PORT MARE
(5:2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edvinas Razutis
Marius Valskis
Tadas Labukas
Dovidas Paliulis
Edgaras Jokūbaitis
Kostas Skarbalius
Mindaugas Žemaitaitis
Irmantas Medutis
Artūras Mosejevas
Mindaugas Žemaitaitis
2 min. 1-0
6 min. 1-1
Rokas Borusas
Kostas Skarbalius
15 min. 2-1
Marius Valskis
19 min. 3-1
Edgaras Jokūbaitis
21 min. 4-1
25 min. 4-2
Rokas Borusas
Tadas Labukas
25 min. 5-2
(10 m.)
Kostas Skarbalius
36 min. 6-2
Mindaugas Žemaitaitis
39 min. 7-2
Tadas Labukas
40 min. 8-2
43 min. 8-3
Žymantas Butkus
Artūras Mosejevas
45 min. 9-3
46 min. 9-4
Aurimas Jurgelevičius
Marius Valskis
47 min. 10-4
Žymantas Butkus
Justas Vainikaitis
Andrius Gedgaudas
Aurimas Jurgelevičius
Tadas Gudauskas
Audrius Vitkauskas
Rokas Borusas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Edvinas Razutis, Žymantas Butkus, Aurimas Jurgelevičius, Marius Valskis, Andrius Gedgaudas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.10
5 turas
FK MOSĖDIS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
5 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI - DANĖS PERLAS

21.10
5 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 10
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 9
4. FK MOSĖDIS 4 9
5. PORT MARE 3 7
6. KFA-FC NEPTŪNAS 4 7
7. FK SMK 4 6
8. FC "SUOLIUKAS" 3 6
9. FK "GRANATA" 4 6
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 4
11. NAUTICA 4 3
12. FK PLIUSAS 4 3
13. FELIŪGA 4 0
14. VAKARŲ FRONTAS 4 0
15. NEWLINK.LT 3 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 7
3. FK SOKERIS 4 6
4. DANĖS PERLAS 4 6
5. KRUOPA 4 3
6. MEMEL 4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015