PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
80 (vid. 7.27)
ĮMUŠTA
46 (vid. 4.18)
PRALEISTA
34
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas LabukasArtūras MosejevasRobertas VėževičiusMindaugas ŽemaitaitisMarius Valskis
36 įvarč.15 įvarč.15 įvarč.13 įvarč.11 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Tadas Labukas
36
0
0
  Artūras Mosejevas
15
2
0
  Robertas Vėževičius
15
1
0
  Mindaugas Žemaitaitis
13
1
0
  Marius Valskis
11
3
0
  Edgaras Jokūbaitis
7
0
0
  Edvinas Razutis
5
3
0
  Markas Beneta
5
0
0
  Ernestas Razonas
5
1
0
  Karolis Norvilas
4
0
0
  Dovidas Paliulis
3
0
0
  Kostas Skarbalius
3
0
0
  Irmantas Medutis
3
0
1
  Marius Komovas
3
0
0
  Gediminas Jackus
1
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0
  Marius Nausėdas
0
0
0
  Vacys Lekevičius
0
0
0
  Saulius Abromavičius
0
0
0
  Bartas Butinas
0
0
0
  Evaldas Užkuraitis
0
0
0
  Deividas Peištaras
0
0
0
  Robertas Tranas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10:4
PORT MARE
2
2019-11-25
FK ŽEBENKŠTIS
3:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2019-12-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2019-12-04
FK VIENUOLIKĖ
6:15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5
2019-12-12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:2
FK GRANATA
6
2019-12-22
NAUTICA
7:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2020-01-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
21:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
10
2020-01-19
SPARTA
7:8
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
11
2020-01-26
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
11:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
12
2020-02-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1:2
KRANTONA
13
2020-02-13
KLAIPĖDA CITY B
2:9
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
14
2020-02-20
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:2
KFA AKADEMIJA
15
2020-03-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
11:6
FK VS-JONUŠAI
17
2020-03-08
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
9:5
KRUOPA
17
2020-03-12
KLAIPĖDA CITY
5:5
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai