FK VS-JONUŠAI
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
57 (vid. 5.18)
ĮMUŠTA
65 (vid. 5.91)
PRALEISTA
-8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Matas IlginisIgnas TamašauskasArnas DumbrauskasLaurynas GedmintasSimonas Alsys
14 įvarč.13 įvarč.12 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Matas Ilginis
14
0
0
  Ignas Tamašauskas
13
0
0
  Arnas Dumbrauskas
12
1
0
  Laurynas Gedmintas
10
1
0
  Simonas Alsys
9
0
0
  Martynas Velyvis
7
2
0
  Osvaldas Bieliauskis
6
1
0
  Ignas Jurgutis
5
1
0
  Artūras Valatkevičius
5
0
0
  Artūras Beizakas
4
0
0
  Tomas Tamašauskas
2
0
0
  Mantas Šoblinskas
1
0
0
  Jogaila Šimkus
1
0
0
  Ramūnas Ruibys
1
0
0
  Regimantas Raštutis
0
0
0
  Donatas Puplauskas
0
0
0
  Mindaugas Bitinas
0
0
0
  Rokas Vitkauskas
0
0
0
  Andrius Pagalys
0
0
0
  Deividas Stalmokas
0
0
0
  Aurimas Stripinis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
FK VS-JONUŠAI
11:4
KLAIPĖDOS FM-2
2
2019-11-18
FK GIRULIAI
6:10
FK VS-JONUŠAI
4
2019-12-08
FK VS-JONUŠAI
7:3
LCC MOOSE FC
5
2019-12-11
SPARTA
4:6
FK VS-JONUŠAI
6
2019-12-20
FK VS-JONUŠAI
4:6
KLAIPĖDA CITY
7
2020-01-05
ELVITRANSA
4:7
FK VS-JONUŠAI
8
2020-01-17
FK VS-JONUŠAI
4:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
10
2020-01-24
FK VS-JONUŠAI
8:1
FK ŽEBENKŠTIS
11
2020-01-30
KLAIPĖDA CITY B
3:4
FK VS-JONUŠAI
12
2020-02-06
FK VS-JONUŠAI
3:3
PORT MARE
13
2020-02-16
NAUTICA
3:4
FK VS-JONUŠAI
14
2020-02-21
FK VS-JONUŠAI
7:14
KRANTONA
15
2020-03-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
11:6
FK VS-JONUŠAI
16
2020-03-04
FK VS-JONUŠAI
7:5
KFA AKADEMIJA
17
2020-03-11
KRUOPA
5:4
FK VS-JONUŠAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
6
2020-07-16
20.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
FK VS-JONUŠAI
7
2020-07-23
20.00
FK VS-JONUŠAI
-
FK VS-JONUŠAI

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
6 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - PORT MARE

21.10
6 turas
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 5 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
4. PORT MARE 4 10
5. KFA-FC NEPTŪNAS 5 10
6. FK SMK 6 9
7. FK MOSĖDIS 6 9
8. FC "SUOLIUKAS" 4 7
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 7
10. FK "GRANATA" 5 6
11. NAUTICA 5 6
12. FELIŪGA 5 3
13. FK PLIUSAS 6 3
14. VAKARŲ FRONTAS 5 0
15. NEWLINK.LT 4 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
3. FK SOKERIS 5 9
4. DANĖS PERLAS 5 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015