FK GIRULIAI
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
54 (vid. 7.71)
ĮMUŠTA
30 (vid. 4.29)
PRALEISTA
24
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas BaltuonėMykolas KaveckasPedro MirandaTadas JaugelavičiusŽilvinas Kelpšas
22 įvarč.14 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Robertas Baltuonė
22
2
0
  Mykolas Kaveckas
14
4
0
  Pedro Miranda
10
0
1
  Tadas Jaugelavičius
7
0
0
  Žilvinas Kelpšas
4
3
0
  Lukas Šiaulytis
3
0
0
  Artūras Puidokas
1
1
0
  Vilius Bundulas
1
2
0
  Audrius Sutkus
1
0
0
  Žydrūnas Karpis
1
1
0
  Rimantas Bogužas
1
1
0
  Vytautas Papreckis
0
0
0
  Almantas Mickus
0
0
0
  Vitalijus Bieliauskas
0
0
0
  Andrius Šlymas
0
0
0
  Tomas Kulbak
0
0
0
  Simonas Batavičius
0
0
0
  Donatas Žemgulis
0
0
0
  Marius Markaitis
0
0
0
  Edas Skyrius
0
0
0
  Ramutis Malinauskas
0
0
0
  Dovidas Vaitonis
0
0
0
  Tomas Dargužas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Vaidas Batūra
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
2
2019-11-18
FK GIRULIAI
6:10
FK VS-JONUŠAI
3
2019-11-27
LCC MOOSE FC
3:10
FK GIRULIAI
4
2019-12-08
FK GIRULIAI
2:4
SPARTA
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY
6:2
FK GIRULIAI
6
2019-12-18
FK GIRULIAI
7:6
ELVITRANSA
7
2020-01-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:4
FK GIRULIAI
8
2020-01-13
FK GIRULIAI
9:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2020-01-20
KLAIPĖDOS FM-2
6:7
FK GIRULIAI
11
2020-01-26
FK GIRULIAI
5:3
MEMEL
12
2020-01-30
KLAIPĖDOS POLICIJA
4:7
FK GIRULIAI
13
2020-02-09
FK GIRULIAI
9:3
FK MOSĖDIS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
14
2020-02-18
20.15
KLAIPĖDOS FM-1
-
FK GIRULIAI
15
2020-02-20
20.30
FK GIRULIAI
-
FK VIENUOLIKĖ

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
13 turas.

20.15
KRANTONA - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 7 18
2. KRANTONA 6 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 6 0
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. LCC MOOSE FC 8 18
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 15
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai