FK GIRULIAI
10
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
75 (vid. 6.82)
ĮMUŠTA
47 (vid. 4.27)
PRALEISTA
28
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas BaltuonėPedro MirandaMykolas KaveckasTadas JaugelavičiusŽilvinas Kelpšas
26 įvarč.19 įvarč.14 įvarč.11 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Robertas Baltuonė
26
3
0
  Pedro Miranda
19
2
1
  Mykolas Kaveckas
14
4
0
  Tadas Jaugelavičius
11
1
0
  Žilvinas Kelpšas
4
3
0
  Vilius Bundulas
3
2
0
  Lukas Šiaulytis
3
0
0
  Vitalijus Bieliauskas
2
0
0
  Artūras Puidokas
1
2
0
  Audrius Sutkus
1
0
0
  Žydrūnas Karpis
1
1
0
  Rimantas Bogužas
1
1
0
  Almantas Mickus
0
0
0
  Vytautas Papreckis
0
0
0
  Andrius Šlymas
0
0
0
  Tomas Kulbak
0
0
0
  Simonas Batavičius
0
0
0
  Donatas Žemgulis
0
0
0
  Marius Markaitis
0
0
0
  Edas Skyrius
0
0
0
  Ramutis Malinauskas
0
0
0
  Dovidas Vaitonis
0
0
0
  Tomas Dargužas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Vaidas Batūra
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
2
2019-11-18
FK GIRULIAI
6:10
FK VS-JONUŠAI
3
2019-11-27
LCC MOOSE FC
3:10
FK GIRULIAI
4
2019-12-08
FK GIRULIAI
2:4
SPARTA
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY
6:2
FK GIRULIAI
6
2019-12-18
FK GIRULIAI
7:6
ELVITRANSA
7
2020-01-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:4
FK GIRULIAI
8
2020-01-13
FK GIRULIAI
9:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2020-01-20
KLAIPĖDOS FM-2
6:7
FK GIRULIAI
11
2020-01-26
FK GIRULIAI
5:3
MEMEL
12
2020-01-30
KLAIPĖDOS POLICIJA
4:7
FK GIRULIAI
13
2020-02-09
FK GIRULIAI
9:3
FK MOSĖDIS
14
2020-02-18
KLAIPĖDOS FM-1
6:7
FK GIRULIAI
15
2020-02-20
FK GIRULIAI
4:2
FK VIENUOLIKĖ
16
2020-03-01
FC SUOLIUKAS
3:5
FK GIRULIAI
17
2020-03-09
FK GIRULIAI
5:6
FK GRANATA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.30
15 turas
NAUTICA - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

20.40
15 turas
FK "GRANATA" - FK "VS-JONUŠAI"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
4. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015