KLAIPĖDA CITY
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
74 (vid. 10.57)
ĮMUŠTA
31 (vid. 4.43)
PRALEISTA
43
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas StankevičiusVladislav KučerovGerman JezerskijJevgenij DodonovJustas Adamas
40 įvarč.24 įvarč.21 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Donatas Stankevičius
40
0
0
  Vladislav Kučerov
24
0
0
  German Jezerskij
21
0
0
  Jevgenij Dodonov
9
1
0
  Justas Adamas
8
0
0
  Mindaugas Bielskis
5
0
0
  Aldas Žernys
5
0
0
  Dovydas Zakrevskij
4
0
0
  Anton Ananjev
4
0
0
  Dmitrij Jakovlev
2
0
0
  Artur Seražidenov
2
0
0
  Jurij Jeremejev
2
0
0
  Artiom Sizikov
1
1
0
  Vitalij Gurejev
0
0
0
  Andrius Jotko
0
0
0
  Artiom Drozdov
0
0
0
  Aleksandr Orinka
0
0
0
  Artiom Lysakov
0
0
0
  Tomas Norkūnas
0
0
0
  Laurynas Kielaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Marius Papšys
1
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY
12:6
ELVITRANSA
2
2019-11-21
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:5
KLAIPĖDA CITY
3
2019-11-28
KLAIPĖDA CITY
12:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2019-12-05
KLAIPĖDOS FM-2
4:13
KLAIPĖDA CITY
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY
6:2
FK GIRULIAI
6
2019-12-20
FK VS-JONUŠAI
4:6
KLAIPĖDA CITY
7
2020-01-12
KLAIPĖDA CITY
12:7
LCC MOOSE FC
8
2020-01-16
SPARTA
6:13
KLAIPĖDA CITY
10
2020-01-21
KLAIPĖDA CITY
11:3
KLAIPĖDA CITY B
11
2020-01-29
FK ŽEBENKŠTIS
3:13
KLAIPĖDA CITY
12
2020-02-04
KLAIPĖDA CITY
14:2
KFA AKADEMIJA
13
2020-02-10
KRUOPA
7:12
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
14
2020-02-23
21.00
KLAIPĖDA CITY
-
PORT MARE

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
KLAIPĖDOS FM-1 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK GRANATA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai