KLAIPĖDA CITY
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
90 (vid. 8.18)
ĮMUŠTA
47 (vid. 4.27)
PRALEISTA
43
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas StankevičiusVladislav KučerovGerman JezerskijJustas AdamasJevgenij Dodonov
45 įvarč.25 įvarč.23 įvarč.10 įvarč.10 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Donatas Stankevičius
45
0
0
  Vladislav Kučerov
25
0
0
  German Jezerskij
23
1
0
  Justas Adamas
10
0
0
  Jevgenij Dodonov
10
1
0
  Dovydas Zakrevskij
6
0
0
  Mindaugas Bielskis
5
0
0
  Aldas Žernys
5
0
0
  Jurij Jeremejev
5
0
0
  Anton Ananjev
4
0
0
  Artur Seražidenov
2
0
0
  Dmitrij Jakovlev
2
0
0
  Artiom Sizikov
1
1
0
  Aleksandr Orinka
0
0
0
  Tomas Norkūnas
0
0
0
  Artiom Lysakov
0
0
0
  Artiom Drozdov
0
0
0
  Andrius Jotko
0
0
0
  Vitalij Gurejev
0
0
0
  Laurynas Kielaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Marius Papšys
1
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY
12:6
ELVITRANSA
2
2019-11-21
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:5
KLAIPĖDA CITY
3
2019-11-28
KLAIPĖDA CITY
12:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2019-12-05
KLAIPĖDOS FM-2
4:13
KLAIPĖDA CITY
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY
6:2
FK GIRULIAI
6
2019-12-20
FK VS-JONUŠAI
4:6
KLAIPĖDA CITY
7
2020-01-12
KLAIPĖDA CITY
12:7
LCC MOOSE FC
8
2020-01-16
SPARTA
6:13
KLAIPĖDA CITY
10
2020-01-21
KLAIPĖDA CITY
11:3
KLAIPĖDA CITY B
11
2020-01-29
FK ŽEBENKŠTIS
3:13
KLAIPĖDA CITY
12
2020-02-04
KLAIPĖDA CITY
14:2
KFA AKADEMIJA
13
2020-02-10
KRUOPA
7:12
KLAIPĖDA CITY
14
2020-02-23
KLAIPĖDA CITY
2:4
PORT MARE
15
2020-02-28
KRANTONA
6:7
KLAIPĖDA CITY
16
2020-03-08
KLAIPĖDA CITY
2:1
NAUTICA
17
2020-03-12
KLAIPĖDA CITY
5:5
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai