TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
43 (vid. 5.38)
ĮMUŠTA
50 (vid. 6.25)
PRALEISTA
-7
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Giedrius ZaniauskasAndrius PiekusKęstas PutysTomas PetraškaAivaras Umantas
15 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Giedrius Zaniauskas
15
0
0
  Andrius Piekus
5
0
0
  Aivaras Umantas
4
2
0
  Tomas Petraška
4
1
0
  Kęstas Putys
4
1
0
  Egidijus Bucevičius
3
0
0
  Dominykas Liutkus
3
0
0
  Eimantas Šeškevičius
3
1
0
  Benas Dziena
3
0
0
  Tadas Karinauskas
3
0
0
  Mindaugas Šimkus
2
0
0
  Pavelas Domas
2
0
0
  Andrius Puotkalis
1
0
1
  Mindaugas Liutkus
0
0
0
  Ramūnas Bacys
0
0
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Tomas Žiukas
0
0
0
  Mindaugas Kuhlins
0
0
0
  Saidas Senkus
0
0
0
  Paulius Baranauskas
0
0
0
  Mindaugas Jasas
0
0
0
  Eimantas Paulikas
0
0
0
  Artūras Janušas
0
0
0
  Mantas Tėvelis
0
0
0
  Rimvydas Vaičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
LCC MOOSE FC
7:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2019-11-24
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:5
SPARTA
3
2019-11-28
KLAIPĖDA CITY
12:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2019-12-02
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:9
ELVITRANSA
5
2019-12-15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2020-01-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:4
KLAIPĖDOS FM-2
8
2020-01-13
FK GIRULIAI
9:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
11
2020-01-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:6
FC SUOLIUKAS
12
2020-01-31
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
14
2020-02-12
FK MOSĖDIS
4:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
15
2020-02-18
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:8
FK GRANATA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
16
2020-03-01
16.00
FK VIENUOLIKĖ
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
17
2020-03-05
20.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
MEMEL

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
16 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.00
PORT MARE - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 8 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 8 18
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 8 15
6. PORT MARE 8 14
7. FK VS-JONUŠAI 8 13
8. SPARTA 9 10
9. KRUOPA 9 9
10. KLAIPĖDA CITY B 8 6
11. KFA AKADEMIJA 9 2
12. FK ŽEBENKŠTIS 9 1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. LCC MOOSE FC 10 24
3. FK GRANATA 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 21
5. ELVITRANSA 10 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 9 16
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 9 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai