KLAIPĖDOS POLICIJA
2
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
8
TAŠKAI
38 (vid. 4.75)
ĮMUŠTA
54 (vid. 6.75)
PRALEISTA
-16
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus ButkusModestas KuisysŽydrūnas JanavičiusArtūras ŽilinskasEvaldas Magdušauskas
12 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Nerijus Butkus
12
0
0
  Modestas Kuisys
9
0
0
  Žydrūnas Janavičius
8
0
0
  Artūras Žilinskas
5
2
0
  Julius Prušinskas
4
0
0
  Evaldas Magdušauskas
4
1
0
  Manfredas Ramonas
3
0
0
  Linas Ušinskas
1
0
0
  Saulius Galminas
1
0
0
  Lijana Gedminaitė
1
0
0
  Ramūnas Šideikis
1
1
0
  Jaunius Erminas
0
0
0
  Tomas Motuzas
0
0
0
  Romualdas Rulevičius
0
0
0
  Žydrūnas Kazbaraitis
0
0
0
  Evaldas Petkevičius
0
0
0
  Remigijus Petrulionis
0
0
0
  Arūnas Šilgalis
0
0
0
  Kęstutis Monkus
0
0
0
  Jonas Renkė
0
0
0
  Laurynas Švalkūnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:12
FK ŽEBENKŠTIS
2
2019-11-20
EDM STATYBA-SENDVARIS
11:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
3
2019-11-29
KLAIPĖDOS POLICIJA
2:2
FK VIENUOLIKĖ
4
2019-12-06
FK GRANATA
11:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2019-12-15
NAUTICA
5:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2019-12-19
PORT MARE
16:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2020-01-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
21:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
10
2020-01-15
FC SUOLIUKAS
4:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
11
2020-01-22
ELVITRANSA
13:8
KLAIPĖDOS POLICIJA
12
2020-01-30
KLAIPĖDOS POLICIJA
4:7
FK GIRULIAI
13
2020-02-06
KLAIPĖDOS POLICIJA
11:3
MEMEL
14
2020-02-13
KLAIPĖDOS POLICIJA
4:3
KLAIPĖDOS FM-2

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
15
2020-02-23
15.00
KLAIPĖDOS POLICIJA
-
KLAIPĖDOS FM-1

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
KLAIPĖDOS FM-1 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK GRANATA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai