KLAIPĖDOS POLICIJA
0
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
2
TAŠKAI
11 (vid. 2.75)
ĮMUŠTA
28 (vid. 7.00)
PRALEISTA
-17
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus ButkusArtūras ŽilinskasŽydrūnas JanavičiusModestas KuisysJulius Prušinskas
6 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Nerijus Butkus
6
0
0
  Žydrūnas Janavičius
4
0
0
  Artūras Žilinskas
4
0
0
  Modestas Kuisys
3
0
0
  Julius Prušinskas
2
0
0
  Manfredas Ramonas
1
0
0
  Evaldas Magdušauskas
1
1
0
  Saulius Galminas
1
0
0
  Ramūnas Šideikis
1
1
0
  Linas Ušinskas
0
0
0
  Jaunius Erminas
0
0
0
  Tomas Motuzas
0
0
0
  Romualdas Rulevičius
0
0
0
  Žydrūnas Kazbaraitis
0
0
0
  Evaldas Petkevičius
0
0
0
  Remigijus Petrulionis
0
0
0
  Arūnas Šilgalis
0
0
0
  Kęstutis Monkus
0
0
0
  Lijana Gedminaitė
0
0
0
  Jonas Renkė
0
0
0
  Laurynas Švalkūnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:12
FK ŽEBENKŠTIS
2
2019-11-20
EDM STATYBA-SENDVARIS
11:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
3
2019-11-29
KLAIPĖDOS POLICIJA
2:2
FK VIENUOLIKĖ
4
2019-12-06
FK GRANATA
11:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2019-12-15
NAUTICA
5:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2019-12-19
PORT MARE
16:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2020-01-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
21:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
10
2020-01-15
FC SUOLIUKAS
4:4
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai