KLAIPĖDOS FM-1
4
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
13
TAŠKAI
43 (vid. 7.17)
ĮMUŠTA
28 (vid. 4.67)
PRALEISTA
15
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Justas KriščiūnasEimantas PabrėžaArnas VaserisKasparas TutlysArnas Šimkevičius
12 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Justas Kriščiūnas
12
0
0
  Eimantas Pabrėža
11
1
0
  Arnas Vaseris
10
0
0
  Kasparas Tutlys
8
0
0
  Arnas Šimkevičius
6
0
0
  Justas Valužis
3
0
0
  Michail Polevanov
3
0
0
  Vakaris Luzgauskas
2
0
0
  Deividas Kubilius
1
0
0
  Domas Stancelis
1
0
0
  Artiom Jerošenko
1
0
0
  Tomas Domarkas
0
0
0
  Rokas Anilionis
0
0
0
  Sergej Solovjov
0
2
0
  Lukas Pozdėjevas
0
0
0
  Artiom Korotjich
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (6)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
KLAIPĖDOS FM-1
3:3
FC SUOLIUKAS
2
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY B
7:3
KLAIPĖDOS FM-1
3
2019-11-27
KLAIPĖDOS FM-1
2:15
KRANTONA
4
2019-12-03
KRUOPA
6:4
KLAIPĖDOS FM-1
5
2019-12-12
KLAIPĖDOS FM-1
8:4
MEMEL
6
2019-12-16
FK MOSĖDIS
2:10
KLAIPĖDOS FM-1
7
2020-01-10
KLAIPĖDOS FM-1
6:7
KFA AKADEMIJA
10
2020-01-15
FK VIENUOLIKĖ
6:12
KLAIPĖDOS FM-1
11
2020-01-22
FK GRANATA
9:3
KLAIPĖDOS FM-1
13
2020-02-09
KLAIPĖDOS FM-2
4:7
KLAIPĖDOS FM-1

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
14
2020-02-18
20.15
KLAIPĖDOS FM-1
-
FK GIRULIAI
15
2020-02-23
15.00
KLAIPĖDOS POLICIJA
-
KLAIPĖDOS FM-1

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
13 turas.

20.15
KRANTONA - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 7 18
2. KRANTONA 6 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 6 0
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. LCC MOOSE FC 8 18
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 15
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai