KLAIPĖDOS FM-1
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
33 (vid. 8.25)
ĮMUŠTA
15 (vid. 3.75)
PRALEISTA
18
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Justas KriščiūnasEimantas PabrėžaArnas VaserisKasparas TutlysMichail Polevanov
11 įvarč.10 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Justas Kriščiūnas
11
0
0
  Eimantas Pabrėža
10
1
0
  Arnas Vaseris
8
0
0
  Kasparas Tutlys
6
0
0
  Justas Valužis
3
0
0
  Michail Polevanov
3
0
0
  Vakaris Luzgauskas
2
0
0
  Arnas Šimkevičius
2
0
0
  Deividas Kubilius
1
0
0
  Domas Stancelis
1
0
0
  Artiom Jerošenko
1
0
0
  Tomas Domarkas
0
0
0
  Rokas Anilionis
0
0
0
  Sergej Solovjov
0
1
0
  Lukas Pozdėjevas
0
0
0
  Artiom Korotjich
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
KLAIPĖDOS FM-1
3:3
FC SUOLIUKAS
2
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY B
7:3
KLAIPĖDOS FM-1
3
2019-11-27
KLAIPĖDOS FM-1
2:15
KRANTONA
4
2019-12-03
KRUOPA
6:4
KLAIPĖDOS FM-1
5
2019-12-12
KLAIPĖDOS FM-1
8:4
MEMEL
6
2019-12-16
FK MOSĖDIS
2:10
KLAIPĖDOS FM-1
7
2020-01-10
KLAIPĖDOS FM-1
6:7
KFA AKADEMIJA
10
2020-01-15
FK VIENUOLIKĖ
6:12
KLAIPĖDOS FM-1

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai