FK GRANATA
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
38 (vid. 9.50)
ĮMUŠTA
19 (vid. 4.75)
PRALEISTA
19
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edvinas GirdenisTitas MikelisArtūras JakovenkaArtūras KumpisPaulius Kriščiūnas
14 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edvinas Girdenis
14
1
0
  Titas Mikelis
8
1
0
  Artūras Jakovenka
6
0
0
  Artūras Kumpis
5
2
0
  Tomas Jonušas
4
0
0
  Paulius Kriščiūnas
4
0
0
  Donatas Anužis
4
0
0
  Žilvinas Lukošius
2
0
0
  Nerijus Paulauskas
2
0
0
  Deividas Gedvilas
1
0
0
  Modestas Arys
1
0
0
  Vaidotas Gedvilas
1
0
0
  Aurimas Tamkevičius
1
0
0
  Martynas Agintas
1
0
0
  Andrius Alunderis
0
0
0
  Andrius Jokšas
0
0
0
  Artūras Anužis
0
0
0
  Darius Petrošius
0
0
0
  Evaldas Karpavičius
0
0
0
  Andrius Rakauskas
0
0
0
  Edgaras Barkus
0
0
0
  Egidijus Martinkus
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK GRANATA
4:6
FK VIENUOLIKĖ
2
2019-11-24
PORT MARE
6:2
FK GRANATA
3
2019-11-28
NAUTICA
10:13
FK GRANATA
4
2019-12-06
FK GRANATA
11:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2019-12-12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:2
FK GRANATA
6
2019-12-19
FK GRANATA
2:8
FK ŽEBENKŠTIS
7
2020-01-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:8
FK GRANATA
10
2020-01-14
FK GRANATA
15:6
MEMEL

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai