FK MOSĖDIS
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
25 (vid. 3.13)
ĮMUŠTA
64 (vid. 8.00)
PRALEISTA
-39
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jonas ButkevičiusLiudas ŠeputisLukas ŠarkauskisDonaldas JautžemisLinas Šmaižys
13 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Jonas Butkevičius
13
0
0
  Liudas Šeputis
7
1
0
  Lukas Šarkauskis
5
0
0
  Donaldas Jautžemis
5
0
0
  Linas Šmaižys
3
1
0
  Jonas Račkauskas
2
0
0
  Gabrielius Jasas
1
0
0
  Jokūbas Pajarskas
1
0
0
  Mindaugas Blagnis
0
0
0
  Edvardas Judaitis
0
0
0
  Robertas Kasparas
0
0
0
  Tadas Mačernis
0
0
0
  Mantas Kijauskas
0
0
0
  Povilas Mikalauskis
0
0
0
  Vilmantas Pocius
0
0
0
  Vitalijus Pocius
0
0
0
  Aloyzas Stonkus
0
0
0
  Joris Kabelka
0
0
0
  Dovydas Pajarskas
0
0
0
  Rimvydas Mankus
0
0
0
  Deimantas Jankauskas
0
0
0
  Edvinas Kondrotas
0
0
0
  Lukas Paulauskas
0
0
0
  Mindaugas Sėlenis
0
0
0
  Robertas Butkevičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK MOSĖDIS
5:18
KRANTONA
2
2019-11-21
KRUOPA
10:4
FK MOSĖDIS
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS
2:4
MEMEL
4
2019-12-02
FC SUOLIUKAS
3:2
FK MOSĖDIS
5
2019-12-10
KFA AKADEMIJA
10:2
FK MOSĖDIS
6
2019-12-16
FK MOSĖDIS
2:10
KLAIPĖDOS FM-1
7
2020-01-10
KLAIPĖDA CITY B
12:1
FK MOSĖDIS
10
2020-01-16
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:2
FK MOSĖDIS
11
2020-01-23
FK VIENUOLIKĖ
12:9
FK MOSĖDIS
12
2020-02-02
FK MOSĖDIS
1:17
FK GRANATA
13
2020-02-09
FK GIRULIAI
9:3
FK MOSĖDIS
14
2020-02-12
FK MOSĖDIS
4:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
13 turas.

20.15
KRANTONA - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 7 18
2. KRANTONA 6 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 6 0
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. LCC MOOSE FC 8 18
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 15
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai