MEMEL
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
21 (vid. 5.25)
ĮMUŠTA
34 (vid. 8.50)
PRALEISTA
-13
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas GaižauskasArtūras StučysRimantas ŠneideraitisVitalij ČerkesasRomanas Gudlekis
11 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Donatas Gaižauskas
11
0
0
  Artūras Stučys
6
1
0
  Rimantas Šneideraitis
3
0
0
  Vitalij Čerkesas
3
0
0
  Vadim Marčenkov
2
0
0
  Viktor Kukšinov
2
0
0
  Romanas Gudlekis
2
0
0
  Aleksandr Šipulia
2
0
0
  Valera Aliakin
1
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
0
0
  Tautvydas Jonikas
0
0
0
  Roman Fokin
0
0
0
  Vidas Bukauskas
0
0
1
  Henrikas Bočkus
0
0
0
  Kęstas Ruzgys
0
0
0
  Rafael Mesropyan
0
0
0
  Vitalij Liubarskij
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
MEMEL
4:5
KRUOPA
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS
9:7
MEMEL
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS
2:4
MEMEL
4
2019-12-08
MEMEL
1:9
KFA AKADEMIJA
5
2019-12-12
KLAIPĖDOS FM-1
8:4
MEMEL
6
2019-12-17
MEMEL
2:6
KLAIPĖDA CITY B
7
2020-01-10
KRANTONA
18:4
MEMEL
10
2020-01-14
FK GRANATA
15:6
MEMEL

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai