MEMEL
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
31 (vid. 3.44)
ĮMUŠTA
84 (vid. 9.33)
PRALEISTA
-53
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas GaižauskasArtūras StučysVitalij ČerkesasVadim MarčenkovRimantas Šneideraitis
15 įvarč.8 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Donatas Gaižauskas
15
0
0
  Artūras Stučys
8
2
0
  Vitalij Čerkesas
4
0
0
  Vadim Marčenkov
3
0
0
  Romanas Gudlekis
3
0
0
  Rimantas Šneideraitis
3
0
0
  Viktor Kukšinov
2
0
0
  Aleksandr Šipulia
2
0
0
  Valera Aliakin
1
0
0
  Kęstas Ruzgys
1
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
0
0
  Tautvydas Jonikas
0
0
0
  Roman Fokin
0
0
0
  Vidas Bukauskas
0
1
1
  Henrikas Bočkus
0
0
0
  Rafael Mesropyan
0
0
0
  Vitalij Liubarskij
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
MEMEL
4:5
KRUOPA
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS
9:7
MEMEL
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS
2:4
MEMEL
4
2019-12-08
MEMEL
1:9
KFA AKADEMIJA
5
2019-12-12
KLAIPĖDOS FM-1
8:4
MEMEL
6
2019-12-17
MEMEL
2:6
KLAIPĖDA CITY B
7
2020-01-10
KRANTONA
18:4
MEMEL
10
2020-01-14
FK GRANATA
15:6
MEMEL
11
2020-01-26
FK GIRULIAI
5:3
MEMEL
12
2020-01-29
MEMEL
2:10
ELVITRANSA
13
2020-02-06
KLAIPĖDOS POLICIJA
11:3
MEMEL
14
2020-02-11
MEMEL
1:13
EDM STATYBA-SENDVARIS
15
2020-02-19
LCC MOOSE FC
11:1
MEMEL

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
17
2020-03-05
20.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
MEMEL

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
16 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.00
PORT MARE - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 8 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 8 18
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 8 15
6. PORT MARE 8 14
7. FK VS-JONUŠAI 8 13
8. SPARTA 9 10
9. KRUOPA 9 9
10. KLAIPĖDA CITY B 8 6
11. KFA AKADEMIJA 9 2
12. FK ŽEBENKŠTIS 9 1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. LCC MOOSE FC 10 24
3. FK GRANATA 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 21
5. ELVITRANSA 10 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 9 16
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 9 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai