ELVITRANSA
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
86 (vid. 7.82)
ĮMUŠTA
76 (vid. 6.91)
PRALEISTA
10
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dalius PinskasNedas RupšysAurimas BarsteikaMantas LaurinaitisAurimas Peištaras
19 įvarč.16 įvarč.15 įvarč.13 įvarč.11 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Dalius Pinskas
19
1
0
  Nedas Rupšys
16
0
0
  Aurimas Barsteika
15
1
0
  Mantas Laurinaitis
13
0
0
  Aurimas Peištaras
11
0
0
  Deividas Gibėža
10
0
0
  Mantas Razonas
8
2
1
  Aivaras Bagdonas
7
0
0
  Laurynas Plačas
5
1
1
  Deividas Fiodorovas
4
1
0
  Almantas Eidėjus
2
0
0
  Dovydas Šaulys
1
0
0
  Bronius Jašinskas
0
0
0
  Karolis Gečas
0
0
0
  Lukas Nedzinskas
0
0
0
  Vilius Zaburas
0
0
0
  Rokas Markauskas
0
0
0
  Andrius Kukanauza
0
0
0
  Ignas Bertašius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY
12:6
ELVITRANSA
3
2019-11-27
ELVITRANSA
9:12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4
2019-12-02
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:9
ELVITRANSA
5
2019-12-11
ELVITRANSA
9:6
KLAIPĖDOS FM-2
6
2019-12-18
FK GIRULIAI
7:6
ELVITRANSA
7
2020-01-05
ELVITRANSA
4:7
FK VS-JONUŠAI
8
2020-01-19
LCC MOOSE FC
5:4
ELVITRANSA
11
2020-01-22
ELVITRANSA
13:8
KLAIPĖDOS POLICIJA
12
2020-01-29
MEMEL
2:10
ELVITRANSA
9
2020-01-31
ELVITRANSA
10:10
SPARTA
13
2020-02-05
ELVITRANSA
6:5
FK VIENUOLIKĖ
14
2020-02-16
FK GRANATA
17:9
ELVITRANSA
15
2020-02-19
ELVITRANSA
8:5
FC SUOLIUKAS
16
2020-02-25
EDM STATYBA-SENDVARIS
8:5
ELVITRANSA
17
2020-03-10
KLAIPĖDOS FM-1
6:7
ELVITRANSA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
14 turas
FELIŪGA - KFA-FC NEPTŪNAS

20.10
15 turas
NEWLINK.LT - FK SMK

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 12 25
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
6. KLAIPĖDA CITY 13 23
7. FK SMK 13 22
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 13 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 12 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015