ELVITRANSA
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
66 (vid. 8.25)
ĮMUŠTA
57 (vid. 7.13)
PRALEISTA
9
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nedas RupšysAurimas BarsteikaDalius PinskasMantas LaurinaitisAurimas Peištaras
15 įvarč.15 įvarč.15 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Dalius Pinskas
15
1
0
  Aurimas Barsteika
15
1
0
  Nedas Rupšys
15
0
0
  Mantas Laurinaitis
10
0
0
  Aurimas Peištaras
9
0
0
  Deividas Gibėža
7
0
0
  Mantas Razonas
6
2
1
  Laurynas Plačas
5
1
1
  Deividas Fiodorovas
3
1
0
  Aivaras Bagdonas
3
0
0
  Almantas Eidėjus
2
0
0
  Dovydas Šaulys
1
0
0
  Bronius Jašinskas
0
0
0
  Karolis Gečas
0
0
0
  Lukas Nedzinskas
0
0
0
  Vilius Zaburas
0
0
0
  Rokas Markauskas
0
0
0
  Andrius Kukanauza
0
0
0
  Ignas Bertašius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY
12:6
ELVITRANSA
3
2019-11-27
ELVITRANSA
9:12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4
2019-12-02
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:9
ELVITRANSA
5
2019-12-11
ELVITRANSA
9:6
KLAIPĖDOS FM-2
6
2019-12-18
FK GIRULIAI
7:6
ELVITRANSA
7
2020-01-05
ELVITRANSA
4:7
FK VS-JONUŠAI
8
2020-01-19
LCC MOOSE FC
5:4
ELVITRANSA
11
2020-01-22
ELVITRANSA
13:8
KLAIPĖDOS POLICIJA
12
2020-01-29
MEMEL
2:10
ELVITRANSA
9
2020-01-31
ELVITRANSA
10:10
SPARTA
13
2020-02-05
ELVITRANSA
6:5
FK VIENUOLIKĖ
14
2020-02-16
FK GRANATA
17:9
ELVITRANSA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
15
2020-02-19
21.15
ELVITRANSA
-
FC SUOLIUKAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
13 turas.

20.15
KRANTONA - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 7 18
2. KRANTONA 6 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 6 0
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. LCC MOOSE FC 8 18
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 15
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai