FC SUOLIUKAS
2
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
8
TAŠKAI
19 (vid. 4.75)
ĮMUŠTA
16 (vid. 4.00)
PRALEISTA
3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar DorogavcevSergej SmyslovVilius MišeikaŠarūnas GenčiusEimantas Rudavičius
13 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edgar Dorogavcev
13
1
0
  Sergej Smyslov
5
0
0
  Vilius Mišeika
4
1
0
  Šarūnas Genčius
3
0
0
  Eimantas Rudavičius
3
0
0
  Tadas Baronas
2
0
0
  Viktor Zujev
2
0
0
  Andrej Smyslov
2
0
0
  Žygimantas Šakys
2
0
0
  Arvydas Dapkus
1
0
0
  Ernestas Gedminas
1
0
0
  Timur Cyvaniuk
0
0
0
  Vilius Jokubaitis
0
0
0
  Tomas Pudživėlis
0
0
0
  Karolis Simonavičius
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Tomas Šniauka
0
0
0
  Edvardas Bacevičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
KLAIPĖDOS FM-1
3:3
FC SUOLIUKAS
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS
9:7
MEMEL
3
2019-11-25
KLAIPĖDA CITY B
6:4
FC SUOLIUKAS
4
2019-12-02
FC SUOLIUKAS
3:2
FK MOSĖDIS
5
2019-12-09
KRANTONA
15:5
FC SUOLIUKAS
6
2019-12-22
FC SUOLIUKAS
3:5
KFA AKADEMIJA
7
2020-01-08
KRUOPA
7:8
FC SUOLIUKAS
10
2020-01-15
FC SUOLIUKAS
4:4
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai