Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - "Mažosios Taurės" pogrupis
2020-02-05, 13 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas, Kevinas Drungilas
EDM STATYBA-SENDVARIS 8:10 FC SUOLIUKAS
(3-4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mindaugas Seminavičius
Ugnius Petrikas
Vytautas Zablockis
Tadas Jurkus
Karolis Tendys
Robertas Gudas
Benas Alseika
Tadas Jurkus
3 min. 1-0
Karolis Tendys
7 min. 2-0
Benas Alseika
8 min. 3-0
17 min. 3-1
Edgar Dorogavcev
18 min. 3-2
Vilius Mišeika
22 min. 3-3
Edgar Dorogavcev
24 min. 3-4
Edgar Dorogavcev
26 min. 3-5
Žygimantas Šakys
35 min. 3-6
Arvydas Dapkus
36 min. 3-7
Tomas Pudživėlis
37 min. 3-8
Arvydas Dapkus
Benas Alseika
38 min. 4-8
Karolis Tendys
40 min. 5-8
Ugnius Petrikas
42 min. 6-8
Tadas Jurkus
46 min. 7-8
48 min. 7-9
Arvydas Dapkus
Tadas Jurkus
49 min. 8-9
50 min. 8-10
Tomas Šniauka
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Tomas Pudživėlis
Tomas Šniauka
Arvydas Dapkus
Žygimantas Šakys
Vilius Mišeika
Edgar Dorogavcev
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Edgar Dorogavcev.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai