KFA AKADEMIJA
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
45 (vid. 4.09)
ĮMUŠTA
99 (vid. 9.00)
PRALEISTA
-54
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nikita KarnylosAleksandr DymovAleksandr FiodorovMark SheenDovydas Švambaris
21 įvarč.17 įvarč.11 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Nikita Karnylos
21
0
0
  Aleksandr Dymov
17
0
0
  Aleksandr Fiodorov
11
3
0
  Mark Sheen
9
1
0
  Dovydas Švambaris
8
1
0
  Maksim Ščerbina
7
0
0
  Andrius Pakalniškis
1
1
0
  Igor Kyrlan
1
0
0
  Danilo Bazali
1
0
0
  Aleksej Lyskov
0
0
0
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
  Vadim Trefilov
0
0
0
  Nikita Abramov
0
0
0
  Gedas Lydeika
0
0
0
  Modestas Lydeika
0
0
0
  Paul Billet-Naype
0
0
0
  Emilijus Golikovas
0
0
0
  Osvaldas Vasiliauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-14
KFA AKADEMIJA
2:11
KLAIPĖDA CITY B
2
2019-11-24
KRANTONA
9:2
KFA AKADEMIJA
3
2019-11-26
KFA AKADEMIJA
6:10
KRUOPA
4
2019-12-08
MEMEL
1:9
KFA AKADEMIJA
5
2019-12-10
KFA AKADEMIJA
10:2
FK MOSĖDIS
6
2019-12-22
FC SUOLIUKAS
3:5
KFA AKADEMIJA
7
2020-01-10
KLAIPĖDOS FM-1
6:7
KFA AKADEMIJA
10
2020-01-19
PORT MARE
10:6
KFA AKADEMIJA
11
2020-01-26
NAUTICA
10:0
KFA AKADEMIJA
12
2020-02-04
KLAIPĖDA CITY
14:2
KFA AKADEMIJA
13
2020-02-11
KFA AKADEMIJA
4:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
14
2020-02-20
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:2
KFA AKADEMIJA
15
2020-02-24
KFA AKADEMIJA
9:8
FK ŽEBENKŠTIS
16
2020-03-04
FK VS-JONUŠAI
7:5
KFA AKADEMIJA
17
2020-03-11
KFA AKADEMIJA
7:3
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
14
2020-09-21
19.00
KFA AKADEMIJA
-
KFA AKADEMIJA
15
2020-09-22
19.00
KFA AKADEMIJA
-
FK MOSĖDIS

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 12 25
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
6. KLAIPĖDA CITY 13 23
7. FK SMK 13 22
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 13 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 12 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015