Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-02-11, 13 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Eugenijus Starostinas
KFA AKADEMIJA 4:13 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
(1-6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mark Sheen
Dovydas Švambaris
Aleksandr Dymov
Nikita Karnylos
Aleksej Lyskov
Maksim Ščerbina
Paul Billet-Naype
Andrius Pakalniškis
11 min. 0-1
Gvidas Juška
13 min. 0-2
Gvidas Juška
14 min. 0-3
Audrius Tolis
16 min. 0-4
Marsel Balasanov
21 min. 0-5
Justas Raziūnas
24 min. 0-6
Justas Raziūnas
Nikita Karnylos
25 min. 1-6
Dovydas Švambaris
29 min. 2-6
33 min. 2-7
Gvidas Juška
36 min. 2-8
Justas Raziūnas
36 min. 2-9
Justas Raziūnas
37 min. 2-10
Gvidas Juška
39 min. 2-11
Justas Raziūnas
Maksim Ščerbina
40 min. 3-11
Nikita Karnylos
43 min. 4-11
46 min. 4-12
Edgaras Drąsutis
48 min. 4-13
Marsel Balasanov
Edgaras Drąsutis
Marsel Balasanov
Ainis Vilavičius
Audrius Tolis
Dangirdas Žilinskas
Gvidas Juška
Justas Raziūnas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai