KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
77 (vid. 7.70)
ĮMUŠTA
68 (vid. 6.80)
PRALEISTA
9
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Gvidas JuškaPaulius LotužysAndrius MarcinkevičiusSkirmantas RakauskasMarsel Balasanov
40 įvarč.27 įvarč.22 įvarč.11 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Gvidas Juška
40
3
0
  Paulius Lotužys
27
2
0
  Andrius Marcinkevičius
22
2
0
  Skirmantas Rakauskas
11
1
0
  Marsel Balasanov
8
0
0
  Ainis Vilavičius
6
0
0
  Audrius Tolis
6
0
0
  Justas Raziūnas
5
0
0
  Edgaras Drąsutis
5
1
1
  Tadas Vitkauskas
3
0
0
  Evaldas Misiūnas
3
1
0
  Dangirdas Žilinskas
1
0
0
  Martynas Draukšas
1
0
0
  Artem Fomin
0
0
0
  Algimantas Bačianskis
0
0
0
  Martynas Viluckas
0
1
0
  Tomas Tamošauskas
0
0
0
  Darius Zubauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Tomas Jonušas
1
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-12
SPARTA
10:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2019-11-21
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:5
KLAIPĖDA CITY
3
2019-11-27
ELVITRANSA
9:12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5
2019-12-15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6
2019-12-22
KLAIPĖDOS FM-2
3:14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2020-01-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:4
FK GIRULIAI
8
2020-01-17
FK VS-JONUŠAI
4:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
10
2020-01-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5:9
KRANTONA
11
2020-01-26
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
11:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2020-01-29
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9:4
LCC MOOSE FC
12
2020-02-03
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
14:8
KRUOPA
13
2020-02-11
KFA AKADEMIJA
4:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
14
2020-02-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:4
NAUTICA
15
2020-02-27
PORT MARE
9:7
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
16
2020-03-06
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:4
KLAIPĖDA CITY B

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai