KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
77 (vid. 7.70)
ĮMUŠTA
68 (vid. 6.80)
PRALEISTA
9
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Gvidas JuškaPaulius LotužysAndrius MarcinkevičiusSkirmantas RakauskasMarsel Balasanov
40 įvarč.27 įvarč.22 įvarč.11 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Gvidas Juška
40
3
0
  Paulius Lotužys
27
2
0
  Andrius Marcinkevičius
22
2
0
  Skirmantas Rakauskas
11
1
0
  Marsel Balasanov
8
0
0
  Ainis Vilavičius
6
0
0
  Audrius Tolis
6
0
0
  Justas Raziūnas
5
0
0
  Edgaras Drąsutis
5
1
1
  Tadas Vitkauskas
3
0
0
  Evaldas Misiūnas
3
1
0
  Dangirdas Žilinskas
1
0
0
  Martynas Draukšas
1
0
0
  Artem Fomin
0
0
0
  Algimantas Bačianskis
0
0
0
  Martynas Viluckas
0
1
0
  Tomas Tamošauskas
0
0
0
  Darius Zubauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Tomas Jonušas
1
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-12
SPARTA
10:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2019-11-21
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:5
KLAIPĖDA CITY
3
2019-11-27
ELVITRANSA
9:12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5
2019-12-15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6
2019-12-22
KLAIPĖDOS FM-2
3:14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2020-01-05
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:4
FK GIRULIAI
8
2020-01-17
FK VS-JONUŠAI
4:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
10
2020-01-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5:9
KRANTONA
11
2020-01-26
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
11:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2020-01-29
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9:4
LCC MOOSE FC
12
2020-02-03
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
14:8
KRUOPA
13
2020-02-11
KFA AKADEMIJA
4:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
14
2020-02-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:4
NAUTICA
15
2020-02-27
PORT MARE
9:7
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
16
2020-03-06
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:4
KLAIPĖDA CITY B

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015