KLAIPĖDA CITY B
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
41 (vid. 4.10)
ĮMUŠTA
61 (vid. 6.10)
PRALEISTA
-20
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rolandas KuncėVitalijus PaulauskasViktor KlesčionokRoman AbrašinMarius Prišmontas
16 įvarč.15 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Rolandas Kuncė
16
0
0
  Vitalijus Paulauskas
15
1
0
  Viktor Klesčionok
10
0
0
  Roman Abrašin
7
0
0
  Andrej Srokin
4
2
0
  Marius Prišmontas
4
1
0
  Mindaugas Jusis
3
1
0
  Jonas Stonkus
3
0
0
  Valerijus Žukovas
2
0
0
  Oleg Romančiuk
1
1
0
  Aleksandr Fiodorov
1
0
0
  Vaidotas Juškus
1
0
0
  Jevgenij Novičenkin
1
1
0
  Irmantas Slušnys
1
0
0
  Arūnas Beinartas
1
0
0
  Jevgenij Bulbenkov
1
0
0
  Stasys Dacys
0
0
0
  Kiril Iovov
0
0
0
  Anton Archipov
0
0
0
  Viačeslav Čiumačenko
0
2
0
  Pavel Siljanov
0
0
0
  Dmitrij Burin
0
0
0
  Andrius Seniūnas
0
0
0
  Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
  Virginijus Lapinskas
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Mindaugas Zaveckas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-14
KFA AKADEMIJA
2:11
KLAIPĖDA CITY B
2
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY B
7:3
KLAIPĖDOS FM-1
3
2019-11-25
KLAIPĖDA CITY B
6:4
FC SUOLIUKAS
4
2019-12-06
KRANTONA
4:1
KLAIPĖDA CITY B
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY B
3:6
KRUOPA
6
2019-12-17
MEMEL
2:6
KLAIPĖDA CITY B
7
2020-01-10
KLAIPĖDA CITY B
12:1
FK MOSĖDIS
10
2020-01-21
KLAIPĖDA CITY
11:3
KLAIPĖDA CITY B
11
2020-01-30
KLAIPĖDA CITY B
3:4
FK VS-JONUŠAI
13
2020-02-09
FK ŽEBENKŠTIS
3:7
KLAIPĖDA CITY B
13
2020-02-13
KLAIPĖDA CITY B
2:9
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
14
2020-02-23
SPARTA
12:3
KLAIPĖDA CITY B
15
2020-03-01
NAUTICA
4:4
KLAIPĖDA CITY B
16
2020-03-06
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:4
KLAIPĖDA CITY B

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
9 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

21.10
9 turas
FK SMK - FELIŪGA

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 3 9
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 7
3. KLAIPĖDOS FM-2004 3 6
4. FK VS-JONUŠAI 3 2
5. ROSA B 2 1
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. GARANT GROUP 8 19
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. NAUTICA 9 13
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
8. FK SMK 8 12
9. FC "SUOLIUKAS" 8 11
10. FK "GRANATA" 8 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 8 7
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 9 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. FK SOKERIS 7 13
4. MEMEL 7 7
5. DANĖS PERLAS 7 6
6. KRUOPA 7 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015