FK ŽEBENKŠTIS
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
6 (vid. 2.00)
ĮMUŠTA
25 (vid. 8.33)
PRALEISTA
-19
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Gražvydas ŽakysVytautas ŽukauskasArtūras MačysDalius BarakauskisSimas Pranauskas
10 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Gražvydas Žakys
10
1
0
  Artūras Mačys
6
0
0
  Vytautas Žukauskas
6
1
0
  Dalius Barakauskis
5
2
0
  Simas Pranauskas
4
0
0
  Karolis Gricius
3
0
0
  Saulius Pukštys
2
0
0
  Gerdas Kančelskis
2
0
0
  Deividas Kumpis
2
0
0
  Aurimas Grigaitis
0
0
0
  Aurimas Tunaitis
0
0
0
  Kazys Knieža
0
0
0
  Jurijus Kurbangalijevas
0
1
0
  Dovydas Narkus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (3)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:12
FK ŽEBENKŠTIS
2
2019-11-25
FK ŽEBENKŠTIS
3:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2019-12-01
FK ŽEBENKŠTIS
2:10
PORT MARE
4
2019-12-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:7
FK ŽEBENKŠTIS
5
2019-12-09
FK VIENUOLIKĖ
4:8
FK ŽEBENKŠTIS
6
2019-12-19
FK GRANATA
2:8
FK ŽEBENKŠTIS
7
2020-01-05
FK ŽEBENKŠTIS
1:9
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai