NAUTICA
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
56 (vid. 8.00)
ĮMUŠTA
20 (vid. 2.86)
PRALEISTA
36
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius PapšysJonas LatakasKiril ČiupalovTautvydas ŠpiegisDonatas Navikas
28 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Marius Papšys
28
0
1
  Jonas Latakas
8
1
0
  Tautvydas Špiegis
6
0
0
  Kiril Čiupalov
6
2
0
  Donatas Navikas
5
0
0
  Rokas Girtautas
4
1
0
  Armandas Pocius
4
0
0
  Vladimir Gerasimov
4
3
0
  Vilius Norvilas
3
0
0
  Nerijus Jurkaitis
2
0
0
  Edvinas Girdvainis
2
0
0
  Orestas Abramavičius
2
0
0
  Edmundas Gaigalas
1
1
0
  Ignas Venckus
1
0
0
  Kazimieras Gnedojus
0
0
0
  Giedrius Kšanas
0
0
0
  Andrej Višnevskij
0
0
0
  Renatas Mosejevas
0
0
0
  Kevinas Drungilas
0
0
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Aleksandr Vasiljev
0
0
0
  German Michno
0
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Osvaldas Pliuškys
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
NAUTICA
5:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2019-11-24
FK VIENUOLIKĖ
2:10
NAUTICA
3
2019-11-28
NAUTICA
10:13
FK GRANATA
4
2019-12-08
PORT MARE
3:4
NAUTICA
5
2019-12-15
NAUTICA
5:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2019-12-22
NAUTICA
7:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2020-01-05
FK ŽEBENKŠTIS
1:9
NAUTICA
10
2020-01-19
NAUTICA
11:4
KRUOPA
11
2020-01-26
NAUTICA
10:0
KFA AKADEMIJA
12
2020-02-09
SPARTA
2:12
NAUTICA
13
2020-02-16
NAUTICA
3:4
FK VS-JONUŠAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
14
2020-02-23
20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
-
NAUTICA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
13 turas.

20.15
KRANTONA - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 7 18
2. KRANTONA 6 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 6 0
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. LCC MOOSE FC 8 18
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 15
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai