NAUTICA
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
65 (vid. 6.50)
ĮMUŠTA
33 (vid. 3.30)
PRALEISTA
32
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius PapšysJonas LatakasDonatas NavikasKiril ČiupalovTautvydas Špiegis
29 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Marius Papšys
29
0
1
  Jonas Latakas
8
1
1
  Donatas Navikas
7
0
0
  Kiril Čiupalov
7
2
0
  Tautvydas Špiegis
6
0
0
  Armandas Pocius
4
0
0
  Rokas Girtautas
4
1
0
  Vilius Norvilas
4
0
0
  Vladimir Gerasimov
4
3
0
  Nerijus Jurkaitis
4
1
0
  Edmundas Gaigalas
3
1
0
  Edvinas Girdvainis
2
0
0
  Orestas Abramavičius
2
0
0
  Ignas Venckus
1
0
0
  Giedrius Kšanas
0
0
0
  Andrej Višnevskij
0
0
0
  Kazimieras Gnedojus
0
0
0
  Kevinas Drungilas
0
1
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Aleksandr Vasiljev
0
0
0
  German Michno
0
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Renatas Mosejevas
0
0
0
  Osvaldas Pliuškys
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
NAUTICA
5:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2019-11-24
FK VIENUOLIKĖ
2:10
NAUTICA
3
2019-11-28
NAUTICA
10:13
FK GRANATA
4
2019-12-08
PORT MARE
3:4
NAUTICA
5
2019-12-15
NAUTICA
5:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2019-12-22
NAUTICA
7:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2020-01-05
FK ŽEBENKŠTIS
1:9
NAUTICA
10
2020-01-19
NAUTICA
11:4
KRUOPA
11
2020-01-26
NAUTICA
10:0
KFA AKADEMIJA
12
2020-02-09
SPARTA
2:12
NAUTICA
13
2020-02-16
NAUTICA
3:4
FK VS-JONUŠAI
14
2020-02-23
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:4
NAUTICA
15
2020-03-01
NAUTICA
4:4
KLAIPĖDA CITY B
16
2020-03-08
KLAIPĖDA CITY
2:1
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai