NAUTICA
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
20 (vid. 6.67)
ĮMUŠTA
10 (vid. 3.33)
PRALEISTA
10
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius PapšysJonas LatakasTautvydas ŠpiegisKiril ČiupalovRokas Girtautas
13 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Marius Papšys
13
0
1
  Tautvydas Špiegis
6
0
0
  Jonas Latakas
6
0
0
  Rokas Girtautas
4
1
0
  Kiril Čiupalov
4
1
0
  Armandas Pocius
3
0
0
  Vilius Norvilas
3
0
0
  Donatas Navikas
3
0
0
  Vladimir Gerasimov
3
3
0
  Edvinas Girdvainis
2
0
0
  Ignas Venckus
1
0
0
  Orestas Abramavičius
1
0
0
  Nerijus Jurkaitis
1
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Kazimieras Gnedojus
0
0
0
  Giedrius Kšanas
0
0
0
  Andrej Višnevskij
0
0
0
  Kevinas Drungilas
0
0
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Edmundas Gaigalas
0
1
0
  Renatas Mosejevas
0
0
0
  Aleksandr Vasiljev
0
0
0
  German Michno
0
0
0
  Osvaldas Pliuškys
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (3)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
NAUTICA
5:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2019-11-24
FK VIENUOLIKĖ
2:10
NAUTICA
3
2019-11-28
NAUTICA
10:13
FK GRANATA
4
2019-12-08
PORT MARE
3:4
NAUTICA
5
2019-12-15
NAUTICA
5:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2019-12-22
NAUTICA
7:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2020-01-05
FK ŽEBENKŠTIS
1:9
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
10
2020-01-19
20.00
NAUTICA
-
KRUOPA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai