Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - C pogrupis
2019-11-26, 3 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas, Tomas Lavrinavičius
KFA AKADEMIJA 6:10 KRUOPA
(2:7)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vadim Trefilov
Aleksandr Fiodorov
Mark Sheen
Dovydas Švambaris
Aleksandr Dymov
Nikita Karnylos
Aleksej Lyskov
Paul Billet-Naype
5 min. 0-1
Andrej Makov
Aleksandr Dymov
6 min. 1-1
Aleksandr Dymov
8 min. 2-1
9 min. 2-2
Vladimiras Molis
11 min. 2-3
Andrejus Konovalov
19 min. 2-4
Jevgenij Zaicev
Įvartis į savo vartus
23 min. 2-5
24 min. 2-6
Andrejus Konovalov
25 min. 2-7
Andrej Makov
Nikita Karnylos
26 min. 3-7
Nikita Karnylos
33 min. 4-7
36 min. 4-8
Scott Palmer
Aleksandr Dymov
41 min. 5-8
Dovydas Švambaris
43 min. 6-8
46 min. 6-9
(10 m.)
Ramūnas Narvilas
50 min. 6-10
(10 m.)
Andrejus Konovalov
Liudvikas Valius
Andrej Konovalov
Ramūnas Narvilas
Andrej Makov
Oleg Vinogradov
Jevgenij Zaicev
Vladimiras Molis
Scott Palmer
Arūnas Arbatauskas
Eduardas Davidonis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Andrejus Konovalov, Aleksandr Fiodorov.
Raudonos kortelės : Liudvikas Vallius.
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.30
6 turas
FK PLIUSAS - FK SMK

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 5 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
4. PORT MARE 4 10
5. KFA-FC NEPTŪNAS 5 10
6. FK MOSĖDIS 6 9
7. FC "SUOLIUKAS" 4 7
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 7
9. FK SMK 5 6
10. FK "GRANATA" 5 6
11. NAUTICA 5 6
12. FELIŪGA 5 3
13. FK PLIUSAS 5 3
14. VAKARŲ FRONTAS 5 0
15. NEWLINK.LT 4 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
3. FK SOKERIS 5 9
4. DANĖS PERLAS 5 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015