Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-02-04, 12 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Edmundas Gaigalas
KLAIPĖDA CITY 14:2 KFA AKADEMIJA
(8-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dmitrij Jakovlev
Donatas Stankevičius
Vladislav Kučerov
Vitalij Gurejev
Anton Ananjev
Justas Adamas
German Jezerskij
Mindaugas Bielskis
Artur Seražidenov
German Jezerskij
4 min. 1-0
German Jezerskij
4 min. 2-0
German Jezerskij
5 min. 3-0
Donatas Stankevičius
8 min. 4-0
Vladislav Kučerov
10 min. 5-0
Donatas Stankevičius
10 min. 6-0
21 min. 6-1
Aleksandr Fiodorov
Donatas Stankevičius
22 min. 7-1
Donatas Stankevičius
25 min. 8-1
German Jezerskij
28 min. 9-1
Donatas Stankevičius
35 min. 10-1
German Jezerskij
41 min. 11-1
German Jezerskij
43 min. 12-1
45 min. 12-2
Aleksandr Fiodorov
Artur Seražidenov
50 min. 13-2
Artur Seražidenov
50 min. 14-2
Vadim Trefilov
Aleksandr Fiodorov
Dovydas Švambaris
Aleksandr Dymov
Nikita Karnylos
Aleksej Lyskov
Maksim Ščerbina
Andrius Pakalniškis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Aleksandr Fiodorov.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai