Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - "Mažosios Taurės" pogrupis
2020-03-12, 18 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Kevinas Drungilas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10:5 KLAIPĖDOS POLICIJA
(3-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Andrius Puotkalis
Tomas Petraška
Andrius Piekus
Egidijus Bucevičius
Dominykas Liutkus
Mindaugas Liutkus
Ramūnas Bacys
Eimantas Šeškevičius
Kęstas Putys
Benas Dziena
Andrius Piekus
5 min. 1-0
7 min. 1-1
Modestas Kuisys
Dominykas Liutkus
10 min. 2-1
Mindaugas Liutkus
23 min. 3-1
35 min. 3-2
Modestas Kuisys
Andrius Piekus
36 min. 4-2
Andrius Puotkalis
40 min. 5-2
Įvartis į savo vartus
42 min. 5-3
Tomas Petraška
44 min. 6-3
Tomas Petraška
45 min. 7-3
46 min. 7-4
Modestas Kuisys
Benas Dziena
47 min. 8-4
Egidijus Bucevičius
48 min. 9-4
Kęstas Putys
49 min. 10-4
50 min. 10-5
Modestas Kuisys
Artūras Žilinskas
Nerijus Butkus
Julius Prušinskas
Modestas Kuisys
Linas Ušinskas
Jaunius Erminas
Žydrūnas Janavičius
Manfredas Ramonas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
2 turas
FK VS-JONUŠAI - ROSA B
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
9 turas
GARANT GROUP - FK PLIUSAS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
7 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - DANĖS PERLAS

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 3 9
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 7
3. KLAIPĖDOS FM-2004 3 6
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
3. GARANT GROUP 7 16
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015