Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-02-10, 13 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Kevinas Drungilas
KRUOPA 7:12 KLAIPĖDA CITY
(3-6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Eugenijus Davidonis
Ramūnas Narvilas
Andrej Makov
Jevgenij Zaicev
Scott Palmer
Arūnas Arbatauskas
Eduardas Davidonis
Kasparas Davidonis
Martynas Jankauskas
2 min. 0-1
Donatas Stankevičius
4 min. 0-2
Vladislav Kučerov
10 min. 0-3
Vladislav Kučerov
11 min. 0-4
German Jezerskij
13 min. 0-5
Donatas Stankevičius
Arūnas Arbatauskas
15 min. 1-5
Arūnas Arbatauskas
16 min. 2-5
Jevgenij Zaicev
21 min. 3-5
24 min. 3-6
Donatas Stankevičius
27 min. 3-7
Vladislav Kučerov
Jevgenij Zaicev
28 min. 4-7
30 min. 4-8
Justas Adamas
Įvartis į savo vartus
34 min. 4-9
Martynas Jankauskas
36 min. 5-9
Ramūnas Narvilas
39 min. 6-9
40 min. 6-10
Vladislav Kučerov
46 min. 6-11
German Jezerskij
48 min. 6-12
Donatas Stankevičius
Martynas Jankauskas
49 min. 7-12
Dmitrij Jakovlev
Donatas Stankevičius
Dovydas Zakrevskij
Vladislav Kučerov
Jevgenij Dodonov
Vitalij Gurejev
Anton Ananjev
Justas Adamas
German Jezerskij
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : Andrej Makov.
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai