Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-06-10, 1 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas
FK SMK 3-4
(1-2)
GARANT GROUP
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Modestas NORKEVIČIUS
Nedas RUPŠYS
Mantas RAZONAS
Aurimas BARSTEIKA
Ignas BERTAŠIUS
Deividas GIBEŽA
Dalius PINSKAS
Bronius JAŠINSKAS
Laurynas BARSTEIKA
Lukas NEDZINSKAS
Erlandas SESELSKIS
Gvidas KUBILIUS
Antanas NAVICKAS
Clifford Awah AGWE
3 min. 0-1
Tadas Gudauskas
Erlandas Seselskis
7 min. 1-1
22 min. 1-2
Edgaras Voitechovskis
46 min. 1-3
Andrius Pancerovas
52 min. 1-4
Audrius Vitkauskas
Aurimas Barsteika
54 min. 2-4
Mantas Razonas
56 min. 3-4
Edvinas RAZUTIS
Audrius VITKAUSKAS
Andrius PANCEROVAS
Žilvinas KYMANTAS
Tadas GUDAUSKAS
Gerdas KANČELSKIS
Robertas TRANAS
Kazimieras ŽUTAUTAS
Justas VAINIKAITIS
Edgaras VOITECHOVSKIS
Paulius RUSECKAS
Atas ŠERKŠNYS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
14 turas
FELIŪGA - KFA-FC NEPTŪNAS

20.10
15 turas
NEWLINK.LT - FK SMK

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 12 25
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
6. KLAIPĖDA CITY 13 23
7. FK SMK 13 22
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 13 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 12 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015