GARANT GROUP
Informacija
11
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
35
TAŠKAI
74 (vid. 5.29)
ĮMUŠTA
18 (vid. 1.29)
PRALEISTA
56
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Justas VainikaitisŽilvinas KymantasAudrius Vitkauskas
26 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Justas Vainikaitis
26
0
0
  Žilvinas Kymantas
8
0
0
  Audrius Vitkauskas
6
0
0
  Tadas Gudauskas
5
3
0
  Edgaras Voitechovskis
5
2
0
  Gerdas Kančelskis
4
0
0
  Marius Valskis
4
0
0
  Kazimieras Žutautas
2
1
0
  Robertas Šalkauskas
2
0
0
  Paulius Ruseckas
2
2
0
  Andrius Pancerovas
1
1
0
  Edvinas Razutis
1
1
0
  Martynas Jankauskas
1
0
0
  Dovidas Paliulis
1
0
0
  Saulius Varkalis
0
0
0
  Artūras Kurbangalijevas
0
0
0
  Jurijus Kurbangalijevas
0
0
0
  Mantas Grigaitis
0
0
0
  Robertas Tranas
0
0
1
  Justas Noreika
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
0
0
  Tadas Jaugelavičius
0
0
0
  Saulius Mikalajūnas
0
0
0
  Laurynas Plačas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Simonas Juška
4
0
0
  Atas Šerkšnys
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-10
1 turas
FK SMK
3:4
GARANT GROUP
2020-06-18
2 turas
GARANT GROUP
1:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-06-26
3 turas
NEWLINK.LT
1:14
GARANT GROUP
2020-07-09
5 turas
GARANT GROUP
3:2
FK "GRANATA"
2020-07-15
6 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
5:1
GARANT GROUP
2020-07-22
7 turas
GARANT GROUP
13:0
VAKARŲ FRONTAS
2020-08-05
8 turas
NAUTICA
1:4
GARANT GROUP
2020-08-10
9 turas
GARANT GROUP
5:0
FK PLIUSAS
2020-08-18
10 turas
FC "SUOLIUKAS"
0:0
GARANT GROUP
2020-08-26
11 turas
GARANT GROUP
1:0
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-09-03
12 turas
FELIŪGA
0:7
GARANT GROUP
2020-09-08
13 turas
GARANT GROUP
15:1
FK MOSĖDIS
2020-09-17
14 turas
FK "VS-JONUŠAI"
1:2
GARANT GROUP
2020-09-25
15 turas
GARANT GROUP
4:3
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija


Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 19
3. KLAIPĖDOS FM-2004 10 15
4. ROSA B 10 10
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 9
6. FK VS-JONUŠAI 10 8


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015