FELIŪGA
Informacija
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
14 (vid. 1.17)
ĮMUŠTA
38 (vid. 3.17)
PRALEISTA
-24
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jurgis PetrauskasTadas SurblysAidas Viršilas
6 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Jurgis Petrauskas
6
2
0
  Tadas Surblys
2
1
0
  Aidas Viršilas
1
1
0
  Mantas Pakalniškis
1
0
0
  Petras Jokužis
1
1
0
  Rytis Zabita
1
0
0
  Justas Rupeika
1
0
0
  Darius Gritkus
1
2
1
  Vygandas Jurkaitis
0
0
0
  Romualdas Runkauskas
0
0
0
  Aivaras Kubilius
0
0
0
  Vaidas Maziliauskas
0
1
0
  Andrej Palec
0
0
0
  Vitalij Sokolov
0
0
0
  Aleksej Vorovskij
0
1
0
  Domininkas Matutis
0
1
0
  Karolis Jundulas
0
0
0
  Nerijus Viskantas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2020-06-11
1 turas
FELIŪGA
1:2
NAUTICA
2020-06-17
2 turas
FK PLIUSAS
3:2
FELIŪGA
2020-06-25
3 turas
FELIŪGA
0:5
FC "SUOLIUKAS"
2020-06-29
4 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:0
FELIŪGA
2020-07-13
6 turas
FELIŪGA
2:1
FK MOSĖDIS
2020-07-23
7 turas
FK "VS-JONUŠAI"
5:3
FELIŪGA
2020-08-07
8 turas
FELIŪGA
0:3
KLAIPĖDA CITY
2020-08-13
9 turas
FK SMK
1:1
FELIŪGA
2020-08-20
10 turas
FELIŪGA
0:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-08-25
11 turas
NEWLINK.LT
0:4
FELIŪGA
2020-09-03
12 turas
FELIŪGA
0:7
GARANT GROUP
2020-09-08
13 turas
FK "GRANATA"
4:1
FELIŪGA

Sekančios rungtynės
INFO
14 turas
2020-09-21
19.00
FELIŪGA
-
KFA-FC NEPTŪNAS
15 turas
2020-09-23
20.00
VAKARŲ FRONTAS
-
FELIŪGA

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 12 25
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
6. KLAIPĖDA CITY 13 23
7. FK SMK 13 22
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 13 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 12 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015