TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Informacija
11
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
34
TAŠKAI
54 (vid. 3.86)
ĮMUŠTA
19 (vid. 1.36)
PRALEISTA
35
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis KelpšasGiedrius ZaniauskasRobertas Baltuonė
9 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Karolis Kelpšas
9
1
0
  Giedrius Zaniauskas
7
2
0
  Robertas Baltuonė
6
1
0
  Robertas Poškus
6
0
0
  Pavelas Domas
5
0
0
  Mindaugas Kuhlins
4
2
0
  Andrius Gedgaudas
4
4
1
  Mykolas Kaveckas
4
0
0
  Paulius Lukoševičius
3
2
0
  Edgaras Jokūbaitis
2
1
0
  Egidijus Bucevičius
2
1
0
  Tadas Karinauskas
1
0
0
  Mindaugas Liutkus
0
0
0
  Dominykas Liutkus
0
0
0
  Rimvydas Vaičius
0
0
0
  Dainius Sodis
0
0
0
  Ramūnas Bacys
0
0
0
  Andrius Piekus
0
3
0
  Saidas Senkus
0
0
0
  Andrius Puotkalis
0
1
0
  Tomas Žiukas
0
4
0
  Arvydas Urbonas
0
0
0
  Gediminas Venckus
0
0
0
  Aivaras Umantas
0
1
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Artūras Televičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-12
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
10:3
FK PLIUSAS
2020-06-15
2 turas
FC "SUOLIUKAS"
2:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-06-29
4 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:0
FELIŪGA
2020-07-07
5 turas
FK MOSĖDIS
1:4
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-07-16
6 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1:1
FK "VS-JONUŠAI"
2020-07-23
7 turas
KLAIPĖDA CITY
2:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-08-05
8 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:1
FK SMK
2020-08-13
9 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:1
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-08-18
10 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:0
NEWLINK.LT
2020-08-26
11 turas
GARANT GROUP
1:0
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-09-02
12 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:1
FK "GRANATA"
2020-09-09
13 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
1:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-09-14
14 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:4
VAKARŲ FRONTAS
2020-09-24
15 turas
NAUTICA
0:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
2. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
3. GARANT GROUP 13 32
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015