Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-08-13, 9 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-1
(0-0)
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mindaugas SEMINAVIČIUS
Robertas GUDAS
Benas ALSEIKA
Dovydas NARKUS
Karolis TENDYS
Tadas JURKUS
Simas PRANAUSKAS
Vytautas ZABLOCKIS
Tomas PETRAŠKA
Eimantas ŠEŠKEVIČIUS
Benas DZIENA
Robertas RIMUTIS
Karolis GRICIUS
Andrius IVANOVAS
Benas Alseika
31 min. 1-0
Tomas Petraška
50 min. 2-0
52 min. 2-1
Giedrius Zaniauskas
Gediminas VENCKUS
Dominykas LIUTKUS
Karolis KELPŠAS
Robertas BALTUONĖ
Andrius PIEKUS
Egidijus BUCEVIČIUS
Mindaugas KUHLINS
Pavelas DOMAS
Andrius PUOTKALIS
Andrius GEDGAUDAS
Giedrius ZANIAUSKAS
Tomas ŽIUKAS
Paulius LUKOŠEVIČIUS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Tomas Žiukas, Andrius Gedgaudas, Andrius Puotkalis, Benas Dziena
Andrius Gedgaudas

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK MOSĖDIS

20.10
15 turas
FK PLIUSAS - FC "SUOLIUKAS"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 13 28
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 14 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 13 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015