NAUTICA
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
36 (vid. 2.57)
ĮMUŠTA
43 (vid. 3.07)
PRALEISTA
-7
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Eimantas PabrėžaArnas ŠimkevičiusDalius Tomkevičius
10 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Eimantas Pabrėža
10
0
0
  Arnas Šimkevičius
5
0
0
  Dalius Tomkevičius
5
2
0
  Arnoldas Nausėdas
4
0
0
  Artūras Mosejevas
4
0
0
  Vladimir Gerasimov
2
2
1
  Edmundas Gaigalas
1
0
0
  Mindaugas Bielskis
1
0
0
  Dominykas Jurkus
1
0
0
  Karolis Pliuškys
1
0
0
  Giedrius Kšanas
0
0
0
  Vilius Norvilas
0
0
0
  Lukas Kereišis
0
0
0
  Kazimieras Gnedojus
0
0
0
  Tomas Domarkas
0
0
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Artiom Korotjich
0
0
0
  Jonas Butkevičius
0
0
0
  Igor Metelica
0
0
0
  Sigitas Kulikauskas
0
0
0
  Armandas Pocius
0
0
0
  Marius Stoukus
0
0
0
  Genadij Loginovič
0
0
0
  Dangis Gailiušis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Osvaldas Pliuškys
1
1
0
  Anis Musah Yara
0
0
0
  Mindaugas Juška
0
0
0
  Armandas Karčiauskas
0
0
0
  Timur Cyvaniuk
0
0
0
  Aleksandr Vasiljev
0
0
0
  Artūras Bytautas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-11
1 turas
FELIŪGA
1:2
NAUTICA
2020-06-16
2 turas
NAUTICA
1:2
FK MOSĖDIS
2020-06-23
3 turas
FK "VS-JONUŠAI"
5:0
NAUTICA
2020-07-01
4 turas
NAUTICA
0:5
KLAIPĖDA CITY
2020-07-08
5 turas
FK SMK
3:4
NAUTICA
2020-07-15
6 turas
NAUTICA
1:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-07-20
7 turas
NEWLINK.LT
2:4
NAUTICA
2020-08-05
8 turas
NAUTICA
1:4
GARANT GROUP
2020-08-12
10 turas
FK "GRANATA"
3:4
NAUTICA
2020-08-19
10 turas
NAUTICA
1:7
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-08-26
11 turas
VAKARŲ FRONTAS
1:6
NAUTICA
2020-09-09
13 turas
NAUTICA
6:2
FK PLIUSAS
2020-09-16
14 turas
FC "SUOLIUKAS"
5:6
NAUTICA
2020-09-24
15 turas
NAUTICA
0:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
2. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
3. GARANT GROUP 13 32
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015