KLAIPĖDA CITY
Informacija
7
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
23
TAŠKAI
48 (vid. 3.43)
ĮMUŠTA
28 (vid. 2.00)
PRALEISTA
20
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vitalijus PaulauskasJevgenij DodonovAidas Capas
13 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vitalijus Paulauskas
13
1
0
  Jevgenij Dodonov
6
2
0
  Aidas Capas
6
2
0
  Vadim Pinko
4
0
0
  Artiom Drozdov
4
2
0
  Dovydas Zakrevskij
3
0
0
  Roman Abrašin
2
0
0
  Rolandas Kuncė
2
1
0
  Mindaugas Zaveckas
1
0
0
  Kasparas Karalis
1
1
0
  Jonas Stonkus
1
0
0
  Stacys Dacys
0
0
0
  Dmitrij Jakovlev
0
0
0
  Anton Ananjev
0
2
0
  Vitalij Gurejev
0
1
0
  Viktor Novičenkin
0
0
0
  Marius Prišmontas
0
0
0
  Dovydas Stonys
0
0
0
  Mindaugas Jusis
0
1
0
  Andrej Srokin
0
0
0
  Viačeslav Čiumačenko
0
0
0
  Andrius Seniūnas
0
0
0
  Jevgenij Novičenkin
0
0
0
  Jurij Jeremejev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Tomas Norkūnas
4
0
0
  Oleg Romančiuk
0
0
0
  Artiom Lysakov
0
0
0
  Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
  Aleksandr Orinka
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-11
1 turas
KLAIPĖDA CITY
2:1
FK "GRANATA"
2020-06-19
2 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
2:2
KLAIPĖDA CITY
2020-06-26
3 turas
KLAIPĖDA CITY
4:1
VAKARŲ FRONTAS
2020-07-01
4 turas
NAUTICA
0:5
KLAIPĖDA CITY
2020-07-10
5 turas
KLAIPĖDA CITY
5:1
FK PLIUSAS
2020-07-17
6 turas
FC "SUOLIUKAS"
3:1
KLAIPĖDA CITY
2020-07-23
7 turas
KLAIPĖDA CITY
2:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-08-07
8 turas
FELIŪGA
0:3
KLAIPĖDA CITY
2020-08-14
9 turas
KLAIPĖDA CITY
14:1
FK MOSĖDIS
2020-08-20
10 turas
FK "VS-JONUŠAI"
2:2
KLAIPĖDA CITY
2020-08-31
12 turas
KLAIPĖDA CITY
2:4
FK SMK
2020-09-10
13 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:1
KLAIPĖDA CITY
2020-09-17
14 turas
KLAIPĖDA CITY
2:1
NEWLINK.LT
2020-09-25
15 turas
GARANT GROUP
4:3
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015