Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-07-01, 4 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas
NAUTICA 0-5
(0-3)
KLAIPĖDA CITY
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gvidas GNEDOJUS
Arnoldas NAUSĖDAS
Artūras MOSEJEVAS
Lukas KEREIŠIS
Marius STOUKUS
Edmundas GAIGALAS
Artiom KOROTJICH
Jonas BUTKEVIČIUS
Aleksandr VASILJEV
Dalius TOMKEVIČIUS
Armandas POCIUS
4 min. 0-1
Vitalijus Paulauskas
26 min. 0-2
Dovydas Zakrevskij
29 min. 0-3
Tomas Norkūnas
38 min. 0-4
Aidas Capas
39 min. 0-5
Vitalijus Paulauskas
Dmitrij JAKOVLEV
Stacys DACYS
Vitalij GUREJEV
Marius PRIŠMONTAS
Oleg ROMANČIUK
Dovydas STONYS
Dovydas ZAKREVSKIJ
Mindaugas ZAVECKAS
Roman ABRAŠIN
Artiom DROZDOV
Rolandas KUNCĖ
Tomas NORKŪNAS
Jevgenij DODONOV
Vitalijus PAULAUSKAS
Aidas CAPAS
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Rolandas Kuncė, Jevgenij Dodonov
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
18.00
3 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
20.00
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS FM-2004
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
3. GARANT GROUP 7 16
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015