Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
2020-06-30, 4 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Kevinas Drungilas
MEMEL 0-6
(0-3)
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Valerij FIODOROV
Vadim MARČENKOV
Artur USTINOV
Roman FOKIN
Raimondas VARNAS
Stanislav KRUPELNIKOV
Vitalij ČERKESAS
Henrikas BOČKUS
Romanas GUDLEKIS
Viktor KUKŠINOV
Andrej VOROBJOV
Aleksandr JERMOLOVIČ
Viačeslav PIAGAJ
Romualdas ŽUKAUSKAS
14 min. 0-1
Marius Valskis
19 min. 0-2
Audrius Tolis
28 min. 0-3
Marius Valskis
36 min. 0-4
Robertas Poškus
41 min. 0-5
Robertas Poškus
50 min. 0-6
Mindaugas Kinčius
Aleksandr ORINKA
Sigitas KULIKAUSKAS
Marius STOUKUS
Saulius MIKALAJŪNAS
Audrius TOLIS
Robertas POŠKUS
Mantas ZUBAVIČIUS
Giedrius KŠANAS
Igor METELICA
Marius VALSKIS
Edmundas GAIGALAS
Mindaugas KINČIUS
German MICHNO
Andrej VIŠNEVSKIJ
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.30
15 turas
NAUTICA - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

20.40
15 turas
FK "GRANATA" - FK "VS-JONUŠAI"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
4. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015