MEMEL
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
19 (vid. 1.90)
ĮMUŠTA
35 (vid. 3.50)
PRALEISTA
-16
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Viktor KlesčionokVadim MarčenkovRomanas Gudlekis
9 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Viktor Klesčionok
9
0
0
  Vadim Marčenkov
4
0
0
  Romanas Gudlekis
2
0
0
  Aleksandr Odarčiuk
1
0
0
  Artur Ustinov
1
1
0
  Denis Budajev
1
0
0
  Kęstas Ruzgys
1
0
0
  Viktor Kukšinov
1
1
0
  Romualdas Žukauskas
1
0
0
  Andrejus Briaunys
0
0
0
  Ivan Krivko
0
0
0
  Jevgenij Stork
0
0
0
  Roman Fokin
0
0
0
  Vitalij Liubarskij
0
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
2
0
  Vitalij Čerkesas
0
1
0
  Henrikas Bočkus
0
0
0
  Valera Aliakin
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0
  Andrej Vorobjov
0
1
0
  Aleksandr Jermolovič
0
0
0
  Viačeslav Piagaj
0
0
0
  Edvinas Kateiva
0
2
0
  Kęstas Smailys
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-06-10
1 turas
MEMEL
4:3
KRUOPA
2020-06-17
2 turas
FK SOKERIS
3:2
MEMEL
2020-06-22
3 turas
MEMEL
0:1
DANĖS PERLAS
2020-06-30
4 turas
MEMEL
0:6
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
2020-07-07
5 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:0
MEMEL
2020-08-04
6 turas
KRUOPA
0:3
MEMEL
2020-08-12
7 turas
MEMEL
3:3
FK SOKERIS
2020-08-17
8 turas
DANĖS PERLAS
0:1
MEMEL
2020-08-25
9 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
10:3
MEMEL
2020-09-07
10 turas
MEMEL
3:6
EDM STATYBA-SENDVARIS

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015