DANĖS PERLAS
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
17 (vid. 1.70)
ĮMUŠTA
40 (vid. 4.00)
PRALEISTA
-23
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius NarušisRomas StonysVitalis Marozas
4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Marius Narušis
4
3
0
  Romas Stonys
3
0
0
  Vitalis Marozas
2
0
0
  Elijus Vilimas
2
0
0
  Elijus Pavlovas
1
0
0
  Darius Grigaitis
1
0
0
  Mindaugas Davidavičius
1
0
0
  Renardas Vaitkus
1
1
0
  Nerijus Šliogeris
0
0
0
  Remigijus Venckus
0
0
0
  Vygandas Burškys
0
0
0
  Aurimas Petraitis
0
0
0
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0
  Pavel Truš
0
0
0
  Vaidotas Batūra
0
0
0
  Putinas Bartkevičius
0
0
0
  Artūras Stučys
0
0
1
  Deimantas Jankauskas
0
1
0
  Nerijus Čiuprinskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Viktor Klesčionok
2
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-06-08
1 turas
FK SOKERIS
1:3
DANĖS PERLAS
2020-06-16
2 turas
DANĖS PERLAS
2:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-06-22
3 turas
MEMEL
0:1
DANĖS PERLAS
2020-06-29
4 turas
DANĖS PERLAS
0:3
KRUOPA
2020-07-07
5 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
8:1
DANĖS PERLAS
2020-08-03
6 turas
DANĖS PERLAS
2:10
FK SOKERIS
2020-08-10
7 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:1
DANĖS PERLAS
2020-08-17
8 turas
DANĖS PERLAS
0:1
MEMEL
2020-09-02
9 turas
KRUOPA
3:2
DANĖS PERLAS
2020-09-04
10 turas
DANĖS PERLAS
5:6
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
2. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
3. GARANT GROUP 13 32
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015