"Atmosfera" ir "Širvėna" varžovus įveikė įtikinamomis persvaromis, "Gargždų Pramogos-SC" pergalę nulėmė vienintelis įvartis po svečių vartininko apmaudžios klaidos
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Gegužės 6 d.
1 turas
"Atmosfera" - "Minija" 3:0 (2:0)
Per pastaruosius savaitgalius trečiąkart tarpusavyje rungtyniavusios šios komandos (dar žaista draugiškas ir LFF Taurės varžybų rungtynes), jau pirmenybių starte viena kitą gerai pažinojo. Vis gi, lyg sėkmės LFF Taurės varžybų pirmajame etape įkvėpti „Atmosferos“ futbolininkai labiau rado kuo varžovus nustebinti ir dar net neįpusėjus pirmajam kėliniui po Gedimino Strikio įvarčio, šeimininkai išsiveržė į priekį (1:0).
Neprabėgus nei dešimt minučių nuo pirmojo įvarčio „Atmosferos“ komandą dar surengė rezultatyvią ataką, kurią tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės užbaigė Julius Mockus (2:0).
„Minijai“ nei per likusį pirmojo kėlinio laiką, nei po pertraukos nepavyko nei karto įveikti varžovų gynybos, o šeimininkai antroje rungtynių pusėje savo pergalę įtvirtino antru Juliaus Mockaus įvarčiu, kuris vos iš kelių metrų „sugrūdo“ po kampinio įžaistą ir svečių vartininko atremtą kamuolį (3:0).
Verta pažymėti, kad prie „Atmosferos“ pirmosios pergalės įvarčiais prisidėjo du komandos žaidėjai, kurie per savo karjerą yra rungtyniavę „Minijoje“.

"Babrungas" - "Širvėna" 0:7 (0:4)
Plungėje vykusioje dvikovoje tarp „Babrungo“ ir „Širvėnos“ komandų buvo laukiama lygiavertės kovos, tačiau žvelgiant į rungtynių įvykius ji vyko vos pusę kėlinio. Bet 30-ąją rungtynių minutę įmušę pirmąjį įvartį bei per dar sekančias dešimt minučių pasižymėję dar tris kartus „Širvėnos“ futbolininkai lyg į „nokautą“ pasiuntė „Babrungą“. Per tą nesėkmingą šeimininkams dešimties minučių laikotarpį įvarčiais pasižymėjo Ignas Kurklietis, vėliau persvarą padvigubino Donatas Paulauskas bei „dubliu“ per keletą minučių savo komandą nudžiugino Gailius Lansbergas ir „Širvėna“ pertraukai susirinko ypač pakilios nuotaikos pirmaudama rezultatu 4:0.
Tuo tarpu „Babrungas“ jei dar turėjo vilčių praskaidrinti savo prastas nuotaikas po pertraukos, tai jas greitai panaikino penktasis „Širvėnos“ įvartis, kurį įmušė Deividas Kuodis (0:5).
Taip ir nebeatsigavusį „Babrungą“ dar dvejais įvarčiais nubaudė, po kartą pasižymėję Marius Ligeika ir po keitimo pasirodęs Marius Zabarauskas ir „Širvėna“ pirmenybių starte įsirašė solidžią pirmąją pergalę (7:0).

"Gargždų Pramogos-SC" - "Akmenės Cementas" 1:0 (0:0)
Atkaklios dvikovos tikėtasi ir Gargžduose vykusiose rungtynėse. Pirmoje rungtynių pusėje, nors ir aktyvesni buvo šeimininkai, tačiau jiems savo pranašumo paversti įvarčiais iki pertraukos nepavyko.
Ko nepavyko padaryti pačiai „Gargždų Pramogos-SC“ komandai, tą iškart po pertraukos „pagelbėjo“ atlikti „Akmenės Cemento“ vartininkas, kuris nesėkmingai sužaidė po Evaldo Garbausko smūgio link vartų ir leido kamuoliui atsidurti savuose vartuose (1:0).
„Akmenės Cemento“ žaidėjai gan aktyviai bandė spausti varžovus ir iki pat finalinio teisėjo švilpuko siekė išlyginamojo įvarčio, tačiau tikslumo ir aštrumo stoka puolime neleido parsivežti bent vieną tašką į namus.