2017-05-06, 1 turas.
Vieta: Plungės dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Ernestas Kemėža, Audrius Žuta
Plungės "BABRUNGAS" 0:7 Biržų "ŠIRVĖNA"
(0:4)
Plungės "BABRUNGAS"
Rungtynių eiga
Biržų "ŠIRVĖNA"

Startinė sudėtis:
1 Eimantas Brezgys (64')
4 Dainoras Salys
5 Mantas Gedminas (46')
7 Ernestas Grigas
9 Aurelijus Barusas
11 Martynas Turskis
15 Edvinas Alimas
20 Andrius Žutautas
23 Irmantas Mockus (46")
27 Linas Petkevičius (75')
28 Rokas Daublys (46')
------------
Atsarginiai žaidėjai:
99 Ernestas Žymantas (64')
21 Gabrielius Leliuga (46')
24Paulius Mačiuitis (46')
26 Rokas Gabalis
27 Irmantas Každailis (46')
88 Mantas Jaudzemas (75')
30 min. 0:1
Ignas Kurklietis
34 min. 0:2
Donatas Paulauskas
36 min. 0:3
Gailius Lansbergas
40 min. 0:4
Gailius Lansbergas
47 min. 0:5
Deividas Kuodis
65 min. 0:6
Marius Ligeika
77 min. 0:7
Marius Zabarauskas

Startinė sudėtis:
Lukas Drasutis 16
Donatas Paulauskas 2
Karolis Kazokaitis 3
(61') Ignas Peikštenis5
(65') Tautvydas Švelna 10
Marius Ligeika 11
Deividas Kuodis 12
(56') Gailius Lansbergas 17
(56') Ignas Kurklietis 18
Simonas Laužikas 20
(64') Tomas Sirevičius 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(64') Armandas Užinskas 4
(65') Mindaugas Jakštas 7
(61') Edvinas Užinskas 14
(56') Marius Zabarauskas 15
(56')Laurynas Šatas 21

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Karolis Kazokaitis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>