Biržų "ŠIRVĖNA"
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
32
TAŠKAI
42 (vid. 2.63)
ĮMUŠTA
18 (vid. 1.13)
PRALEISTA
24
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius LigeikaIgnas KurklietisDonatas PaulauskasMindaugas JakštasGailius Lansbergas
13 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Ligeika
13
5
0
Ignas Kurklietis
6
1
0
Donatas Paulauskas
5
3
0
Mindaugas Zlatkus
3
0
0
Gailius Lansbergas
3
0
0
Mindaugas Jakštas
3
2
0
Marius Zabarauskas
2
0
0
Tautvydas Švelna
2
5
0
Laurynas Šatas
1
0
0
Deividas Kuodis
1
2
0
Karolis Kazokaitis
1
2
0
Mantas Gasiūnas
1
0
0
Edvinas Užinskas
1
1
0
Armandas Užinskas
0
0
0
Tomas Sirevičius
0
1
0
Andrius Vitulis
0
0
0
Nzonteu Kenneth Mendi
0
0
0
Mantas Pomeckis
0
0
0
Ignas Peikštenis
0
4
0
Deivydas Balčiūnas
0
0
0
Aldas Barisevičius
0
0
0
Mantas Bartuškevičius
0
0
0
Lukas Drasutis
0
0
0
Armandas Indraūius
0
0
0
Mantas Jokšas
0
0
0
Bartas Lansbergas
0
0
0
Simonas Laužikas
0
0
0
Karolis Bakūnas
0
2
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-06
Plungės "BABRUNGAS"
0:7
Biržų "ŠIRVĖNA"
3
2017-05-20
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:0
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
4
2017-05-26
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
3:3
Biržų "ŠIRVĖNA"
5
2017-06-11
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:0
Kretingos "MINIJA"
6
2017-06-18
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:2
Biržų "ŠIRVĖNA"
7
2017-06-21
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:1
Mažeikių "ATMOSFERA"
8
2017-06-28
Šiaulių "JUVENTA-99"
0:2
Biržų "ŠIRVĖNA"
9
2017-07-05
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:5
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
10
2017-08-12
Biržų "ŠIRVĖNA"
5:0
Plungės "BABRUNGAS"
12
2017-08-26
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1:2
Biržų "ŠIRVĖNA"
13
2017-09-02
Biržų "ŠIRVĖNA"
0:2
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
14
2017-09-09
Kretingos "MINIJA"
1:1
Biržų "ŠIRVĖNA"
15
2017-09-17
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:3
Klaipėdos "ATLANTAS B"
16
2017-09-23
Mažeikių "ATMOSFERA"
2:1
Biržų "ŠIRVĖNA"
17
2017-10-01
Biržų "ŠIRVĖNA"
1:0
Šiaulių "JUVENTA-99"
18
2017-10-07
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
0:8
Biržų "ŠIRVĖNA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KUSK-MIŠKO PASAKA 1 3
2. TITANIC 1 3
3. FK "JAKAI" 1 3
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 3
5. KRANTONA 1 0
6. FM-99 1 0
7. SAREMA 1 0
8. FM-2000 1 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. FC "SUOLIUKAS" 1 3
4. SPARTA 1 1
5. KLAIPĖDOS UOSTAS 1 1
6. KRUOPA 0 0
7. LCC MOOSE FC 1 0
8. FA "KORALAS" 1 0
9. STOGANDRA 1 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 1 3
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
3. FK "ŽEBENKŠTIS" 1 3
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 3
5. VAKARŲ FRONTAS 1 3
6. AGLUONA-GARANT GROUP 1 3
7. FK "GRANATA" 1 0
8. FK "KONTEKA" 1 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
10. BEGA 1 0
11. MEGLARAS 1 0
12. MEMEL 1 0