Biržų "ŠIRVĖNA"
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
26
TAŠKAI
33 (vid. 2.36)
ĮMUŠTA
18 (vid. 1.29)
PRALEISTA
15
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius LigeikaDonatas PaulauskasMindaugas JakštasGailius LansbergasIgnas Kurklietis
10 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Ligeika
10
5
0
Donatas Paulauskas
4
2
0
Gailius Lansbergas
3
0
0
Ignas Kurklietis
3
0
0
Mindaugas Jakštas
3
2
0
Marius Zabarauskas
2
0
0
Tautvydas Švelna
2
4
0
Mindaugas Zlatkus
1
0
0
Laurynas Šatas
1
0
0
Deividas Kuodis
1
2
0
Karolis Kazokaitis
1
2
0
Mantas Gasiūnas
1
0
0
Edvinas Užinskas
1
1
0
Armandas Užinskas
0
0
0
Tomas Sirevičius
0
1
0
Andrius Vitulis
0
0
0
Nzonteu Kenneth Mendi
0
0
0
Mantas Pomeckis
0
0
0
Ignas Peikštenis
0
3
0
Deivydas Balčiūnas
0
0
0
Aldas Barisevičius
0
0
0
Mantas Bartuškevičius
0
0
0
Lukas Drasutis
0
0
0
Armandas Indraūius
0
0
0
Mantas Jokšas
0
0
0
Bartas Lansbergas
0
0
0
Simonas Laužikas
0
0
0
Karolis Bakūnas
0
2
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-06
Plungės "BABRUNGAS"
0:7
Biržų "ŠIRVĖNA"
3
2017-05-20
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:0
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
4
2017-05-26
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
3:3
Biržų "ŠIRVĖNA"
5
2017-06-11
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:0
Kretingos "MINIJA"
6
2017-06-18
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:2
Biržų "ŠIRVĖNA"
7
2017-06-21
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:1
Mažeikių "ATMOSFERA"
8
2017-06-28
Šiaulių "JUVENTA-99"
0:2
Biržų "ŠIRVĖNA"
9
2017-07-05
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:5
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
10
2017-08-12
Biržų "ŠIRVĖNA"
5:0
Plungės "BABRUNGAS"
12
2017-08-26
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1:2
Biržų "ŠIRVĖNA"
13
2017-09-02
Biržų "ŠIRVĖNA"
0:2
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
14
2017-09-09
Kretingos "MINIJA"
1:1
Biržų "ŠIRVĖNA"
15
2017-09-17
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:3
Klaipėdos "ATLANTAS B"
16
2017-09-23
Mažeikių "ATMOSFERA"
2:1
Biržų "ŠIRVĖNA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
17
2017-09-25
-
2017-10-01
Biržų "ŠIRVĖNA"
-
Šiaulių "JUVENTA-99"
18
2017-10-07
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
-
Biržų "ŠIRVĖNA"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3