Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
28
TAŠKAI
40 (vid. 2.50)
ĮMUŠTA
19 (vid. 1.19)
PRALEISTA
21
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Justinas KuizinasVytautas MituzasDovydas MedžiaušisDeividas LunskisMindaugas Toleikis
11 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Justinas Kuizinas
11
3
0
Vytautas Mituzas
7
4
0
Dovydas Medžiaušis
5
0
0
Deividas Lunskis
4
0
0
Mindaugas Toleikis
4
3
0
Kornelijus Petrauskas
2
1
0
Marius Baziulis
2
2
0
Mantas Štankelis
1
4
0
Justas Petravičius
1
1
0
Sergej Amirzian
1
0
0
Artūras Ankudinovas
0
1
0
Gediminas Čeponkus
0
0
0
Mantas Kazlauskas
0
0
0
Darius Gulbinas
0
3
0
Povilas Mickevičius
0
0
0
Airidas Jocas
0
0
0
Remigijus Vaišnoras
0
0
0
Valdemaras Palubinskas
0
0
0
Dovydas Lunskis
0
1
0
Henrikas Kubulkis
0
0
0
Deividas Klimas
0
0
0
Martynas Čečkauskas
0
0
0
Gustas Baliutavičius
0
0
0
Arnas Alūzas
0
1
1
Airidas Karasiovas
0
0
0
Armandas Semaška
0
0
0
Tomas Tamašauskas
0
0
0
Kristupas Petravičius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Edas Romanovas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-05
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
2:3
Šiaulių "JUVENTA-99"
2
2017-05-12
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
2:1
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
3
2017-05-19
Plungės "BABRUNGAS"
0:5
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
4
2017-05-26
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
3:3
Biržų "ŠIRVĖNA"
5
2017-06-09
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1:5
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
7
2017-06-21
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
2:3
Kretingos "MINIJA"
8
2017-06-30
Klaipėdos "ATLANTAS B"
2:2
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
9
2017-06-14
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
4:0
Mažeikių "ATMOSFERA"
10
2017-08-30
Šiaulių "JUVENTA-99"
0:0
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
11
2017-08-17
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
2:1
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
12
2017-08-25
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
5:0
Plungės "BABRUNGAS"
13
2017-09-02
Biržų "ŠIRVĖNA"
0:2
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
14
2017-09-08
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
1:1
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
16
2017-09-23
Kretingos "MINIJA"
2:0
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
17
2017-10-03
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
5:1
Klaipėdos "ATLANTAS B"
18
2017-10-07
Mažeikių "ATMOSFERA"
0:1
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai