Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
14
TAŠKAI
25 (vid. 3.13)
ĮMUŠTA
13 (vid. 1.63)
PRALEISTA
12
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Justinas KuizinasDovydas MedžiaušisVytautas MituzasKornelijus PetrauskasMindaugas Toleikis
8 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Justinas Kuizinas
8
3
0
Dovydas Medžiaušis
4
0
0
Vytautas Mituzas
3
2
0
Kornelijus Petrauskas
2
0
0
Marius Baziulis
1
1
0
Sergej Amirzian
1
0
0
Deividas Lunskis
1
0
0
Mindaugas Toleikis
1
2
0
Mantas Štankelis
1
3
0
Justas Petravičius
1
0
0
Darius Gulbinas
0
1
0
Mantas Kazlauskas
0
0
0
Gediminas Čeponkus
0
0
0
Artūras Ankudinovas
0
1
0
Povilas Mickevičius
0
0
0
Airidas Jocas
0
0
0
Remigijus Vaišnoras
0
0
0
Valdemaras Palubinskas
0
0
0
Dovydas Lunskis
0
1
0
Henrikas Kubulkis
0
0
0
Deividas Klimas
0
0
0
Martynas Čečkauskas
0
0
0
Gustas Baliutavičius
0
0
0
Arnas Alūzas
0
0
0
Airidas Karasiovas
0
0
0
Armandas Semaška
0
0
0
Tomas Tamašauskas
0
0
0
Kristupas Petravičius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Edas Romanovas
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-05
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
2:3
Šiaulių "JUVENTA-99"
2
2017-05-12
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
2:1
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
3
2017-05-19
Plungės "BABRUNGAS"
0:5
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
4
2017-05-26
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
3:3
Biržų "ŠIRVĖNA"
5
2017-06-09
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1:5
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
7
2017-06-21
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
2:3
Kretingos "MINIJA"
8
2017-06-30
Klaipėdos "ATLANTAS B"
2:2
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
9
2017-06-14
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
4:0
Mažeikių "ATMOSFERA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2017-08-07
-
2017-08-13
Šiaulių "JUVENTA-99"
-
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
11
2017-08-14
-
2017-08-20
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
-
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
12
2017-08-21
-
2017-08-27
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
-
Plungės "BABRUNGAS"
13
2017-08-28
-
2017-09-03
Biržų "ŠIRVĖNA"
-
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3