2017-05-05, 1 turas.
Vieta: Šiaulių "Gytarių"stadionasTeisėjai: Vijūnas Vasiliauskas, Dainius Raudys, Mantas Lešinskas
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 2:3 Šiaulių "JUVENTA-99"
(1:2)
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Rungtynių eiga
Šiaulių "JUVENTA-99"
Startinė sudėtis:
61 Gustas Baliutavičius (68')
4 Deividas Klimas
9 Valdemaras Palubinskas
10 Marius Baziulis
11 Sergej Amirzian
14 Henrikas Kubulkis
18 Gediminas Čeponkus (75')
20 Darius Gulbinas
21 Mantas Štankelis (60')
22 Vytautas Mituzas (85')
23 Artūras Ankudinovas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Airidas Jocas (68')
3 Dovydas Lunskis (60')
5 Tomas Tamašauskas (75')
6 Arnas Alūzas
17 Armandas Semaška (85')
Mantas Štankelis
2 min. 1:0
26 min. 1:1
Justas Gulbinas
40 min. 1:2
Rytis Riabčinskis
Vytautas Mituzas
52 min. 2:2
Įvartis į savo vartus
79 min. 2:3
Startinė sudėtis:
Martynas Konteikis 12
Andrius Šidlauskas 4
Dalius Kryžnauskas 6
(59') Rytis Riabčinskis 7
(77') Domas Nacickas 9
Justas Gulbinas 11
(65') Paulius Bieliauskas 13
(69')Mindaugas Lukoševičius 14
Lukas Rimkus 21
(78') Ruslanas Pačkajevas 22
Domas Griškevičius 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Kpemogena Elogie Barnabas 1
(77') Mantas Martyšovas 3
Nerijus Garuckas 8
(78') Paulius Šidlauskas 15
(59') Edvinas Nocius 18
(65') Robertas Visockas 19
(69')Mindaugas Urbonavičius 20

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Artūras Ankudinovas, Justas Gulbinas, Mindaugas Urbonavičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0