Šiaulių "JUVENTA-99"
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
20 (vid. 1.43)
ĮMUŠTA
27 (vid. 1.93)
PRALEISTA
-7
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edas RomanovasPaulius BieliauskasJustas GulbinasRytis RiabčinskisDeividas Dargužas
4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edas Romanovas
4
2
0
Paulius Bieliauskas
3
0
0
Justas Gulbinas
3
2
0
Rytis Riabčinskis
2
2
0
Mindaugas Urbonavičius
1
3
0
Andrius Šidlauskas
1
4
0
Edvinas Nocius
1
2
0
Paulius Šidlauskas
1
2
0
Domas Nacickas
1
1
0
Mantas Martyšovas
1
0
0
Deividas Dargužas
1
0
0
Nerijus Garuckas
0
0
0
Robertas Visockas
0
0
0
Aurimas Garuckas
0
0
0
Kpemogena Elogie Barnabas
0
1
0
Arūnas Šimkus
0
0
0
Aivaras Švambaris
0
0
0
Marius Danila
0
0
0
Nerijus Volkovas
0
0
0
Andrius Bonkas
0
0
0
Almaidas Taujanskas
0
0
0
Aivaras Rudzitis
0
0
0
Lukas Rimkus
0
2
1
Justinas Krištopaitis
0
0
0
Dalius Kryžanauskas
0
1
0
Mindaugas Lukoševičius
0
1
0
Paulius Kirkutis
0
0
0
Elvinas Indrišiūnas
0
0
0
Domas Griškevičius
0
0
1
Ruslanas Pačkajevas
0
1
0
Arvydas Pažarauskas
0
0
0
Tadas Gnedojus
0
0
0
Martynas Konteikis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Dalius Kišla
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-05
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
2:3
Šiaulių "JUVENTA-99"
2
2017-05-13
Kretingos "MINIJA"
0:0
Šiaulių "JUVENTA-99"
3
2017-05-17
Šiaulių "JUVENTA-99"
3:3
Klaipėdos "ATLANTAS B"
4
2017-06-03
Mažeikių "ATMOSFERA"
3:1
Šiaulių "JUVENTA-99"
6
2017-06-16
Šiaulių "JUVENTA-99"
3:5
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
7
2017-06-23
Plungės "BABRUNGAS"
0:2
Šiaulių "JUVENTA-99"
8
2017-06-28
Šiaulių "JUVENTA-99"
0:2
Biržų "ŠIRVĖNA"
9
2017-07-05
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1:1
Šiaulių "JUVENTA-99"
10
2017-08-30
Šiaulių "JUVENTA-99"
0:0
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
11
2017-08-19
Šiaulių "JUVENTA-99"
1:2
Kretingos "MINIJA"
12
2017-08-24
Klaipėdos "ATLANTAS B"
3:0
Šiaulių "JUVENTA-99"
13
2017-09-02
Šiaulių "JUVENTA-99"
2:0
Mažeikių "ATMOSFERA"
15
2017-09-15
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
5:2
Šiaulių "JUVENTA-99"
16
2017-09-23
Šiaulių "JUVENTA-99"
2:1
Plungės "BABRUNGAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
17
2017-09-25
-
2017-10-01
Biržų "ŠIRVĖNA"
-
Šiaulių "JUVENTA-99"
18
2017-10-07
Šiaulių "JUVENTA-99"
-
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3