Šiaulių "JUVENTA-99"
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
13 (vid. 1.63)
ĮMUŠTA
16 (vid. 2.00)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rytis RiabčinskisPaulius BieliauskasEdas RomanovasJustas GulbinasPaulius Šidlauskas
2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Paulius Bieliauskas
2
0
0
Rytis Riabčinskis
2
2
0
Edas Romanovas
2
0
0
Mantas Martyšovas
1
0
0
Paulius Šidlauskas
1
1
0
Mindaugas Urbonavičius
1
3
0
Edvinas Nocius
1
2
0
Domas Nacickas
1
1
0
Justas Gulbinas
1
1
0
Elvinas Indrišiūnas
0
0
0
Lukas Rimkus
0
1
1
Aivaras Rudzitis
0
0
0
Almaidas Taujanskas
0
0
0
Tadas Gnedojus
0
0
0
Robertas Visockas
0
0
0
Andrius Šidlauskas
0
2
0
Nerijus Garuckas
0
0
0
Arūnas Šimkus
0
0
0
Aivaras Švambaris
0
0
0
Marius Danila
0
0
0
Arvydas Pažarauskas
0
0
0
Paulius Kirkutis
0
0
0
Dalius Kišla
0
0
0
Martynas Konteikis
0
0
0
Justinas Krištopaitis
0
0
0
Dalius Kryžanauskas
0
0
0
Mindaugas Lukoševičius
0
0
0
Kpemogena Elogie Barnabas
0
0
0
Domas Griškevičius
0
0
0
Ruslanas Pačkajevas
0
0
0
Aurimas Garuckas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-05
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
2:3
Šiaulių "JUVENTA-99"
2
2017-05-13
Kretingos "MINIJA"
0:0
Šiaulių "JUVENTA-99"
3
2017-05-17
Šiaulių "JUVENTA-99"
3:3
Klaipėdos "ATLANTAS B"
4
2017-06-03
Mažeikių "ATMOSFERA"
3:1
Šiaulių "JUVENTA-99"
6
2017-06-16
Šiaulių "JUVENTA-99"
3:5
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
7
2017-06-23
Plungės "BABRUNGAS"
0:2
Šiaulių "JUVENTA-99"
8
2017-06-28
Šiaulių "JUVENTA-99"
0:2
Biržų "ŠIRVĖNA"
9
2017-07-05
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1:1
Šiaulių "JUVENTA-99"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2017-08-07
-
2017-08-13
Šiaulių "JUVENTA-99"
-
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
11
2017-08-14
-
2017-08-20
Šiaulių "JUVENTA-99"
-
Kretingos "MINIJA"
12
2017-08-21
-
2017-08-27
Klaipėdos "ATLANTAS B"
-
Šiaulių "JUVENTA-99"
13
2017-08-28
-
2017-09-03
Šiaulių "JUVENTA-99"
-
Mažeikių "ATMOSFERA"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3