2017-09-23, 16 turas.
Vieta: "Juventos-99" stadionasTeisėjai: Aurimas Strolė, Marius Tubis, Gintautas Mirauskas
Šiaulių "JUVENTA-99" 2:1 Plungės "BABRUNGAS"
(0:0)
Šiaulių "JUVENTA-99"
Rungtynių eiga
Plungės "BABRUNGAS"
Startinė sudėtis:
1 Kpemogena E. Barnabas
2 Mindaugas Urbonavičius (46‘)
5 Almaidas Taujanskas
6 Dalius Kryžanauskas
7 Rytis Riabčinskis
9 Domas Nacickas
15 Paulius Šidlauskas
18 Edvinas Nocius
19 Robertas Visockas
21 Deividas Dargužas (65‘)
22 Ruslanas Pačkajevas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
11 Arūnas Šimkus (65‘)
14 Mindaugas Lukoševičius
31 Edas Romanovas (46‘)
Edas Romanovas
53 min. 1:0
Deividas Dargužas
63 min. 2:0
66 min. 2:1
Edvinas Alimas
Startinė sudėtis:
Eimantas Brezgys 1
Dainoras Salys 4
Mantas Gedminas 5
Edvinas Mickevičius 8
Aurelijus Barusas 9
Martynas Turkis 11
Egidijus Srėbalius 14
Edvinas Alimas 15
(65‘) Laurynas Gaudėšius 29
Edgaras Lesnickas 33
Irmantas Každailis 77
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Ernestas Žymantas 99
(65‘) Gabrielius Leliuga 12
Mindaugas Grigutis 17
Paulius Mačiuitis 24
Matas Jaudzemas 88

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Dalius Kryžanauskas, Edas Romanovas, Eimantas Brezgys.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0