2017-10-07, 18 turas.
Vieta: Gytarių stadionasTeisėjai: Mantas Lešinskas, Mangirdas Mirauskas, Jurijus Lukjančukas
Šiaulių "JUVENTA-99" 1:1 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
(1:1)
Šiaulių "JUVENTA-99"
Rungtynių eiga
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Startinė sudėtis:
1 Kpemogena E. Barnabas
2 Andrius Šidlauskas
6 Dalius Kryžanauskas
9 Domas Nacickas
12 Nerijus Garuckas
15 Paulius Šidlauskas (46‘)
18 Edvinas Nocius
19 Robertas Visockas
22 Ruslanas Pačkajevas
23 Domas Griškevižius
31 Edas Romanovas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
5 Armandas Taujanskas
7 Rytis Riabčinskis (46‘)
10 Paulius Kirkutis
Edas Romanovas
19 min. 1:0
44 min. 1:1
Tautvydas Drublionis
Startinė sudėtis:
Povilas Mickevičius 12
Karolis Gricius 2
Valdas Rubel 5
Aivaras Rakašius 8
Artūras Rutkevičius 9
Klaudijus Januitis 11
Artūras Mačys 15
Tadas Lukošius 17
Nedas Stankus 18
Tautvydas Drublionis 19
Dominykas Štutas 22
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Sergej Palijčuk 1
Mindaugas Kalenda 3
Mindaugas Burneikis 4
Marijus Vasiliauskas 6
Viktoras Kiminius 7
Justas Gricius 21

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Andrius Šidlauskas, Nerijus Garuckas, Edvinas Nocius, Valdas Rubel, Dominykas Štutas, Karolis Gricius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
KLAIPĖDOS FM-1 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK GRANATA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai