2017-10-07, 18 turas.
Vieta: Gytarių stadionasTeisėjai: Mantas Lešinskas, Mangirdas Mirauskas, Jurijus Lukjančukas
Šiaulių "JUVENTA-99" 1:1 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
(1:1)
Šiaulių "JUVENTA-99"
Rungtynių eiga
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Startinė sudėtis:
1 Kpemogena E. Barnabas
2 Andrius Šidlauskas
6 Dalius Kryžanauskas
9 Domas Nacickas
12 Nerijus Garuckas
15 Paulius Šidlauskas (46‘)
18 Edvinas Nocius
19 Robertas Visockas
22 Ruslanas Pačkajevas
23 Domas Griškevižius
31 Edas Romanovas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
5 Armandas Taujanskas
7 Rytis Riabčinskis (46‘)
10 Paulius Kirkutis
Edas Romanovas
19 min. 1:0
44 min. 1:1
Tautvydas Drublionis
Startinė sudėtis:
Povilas Mickevičius 12
Karolis Gricius 2
Valdas Rubel 5
Aivaras Rakašius 8
Artūras Rutkevičius 9
Klaudijus Januitis 11
Artūras Mačys 15
Tadas Lukošius 17
Nedas Stankus 18
Tautvydas Drublionis 19
Dominykas Štutas 22
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Sergej Palijčuk 1
Mindaugas Kalenda 3
Mindaugas Burneikis 4
Marijus Vasiliauskas 6
Viktoras Kiminius 7
Justas Gricius 21

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Andrius Šidlauskas, Nerijus Garuckas, Edvinas Nocius, Valdas Rubel, Dominykas Štutas, Karolis Gricius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
5. FK VIENUOLIKĖ 4 4
6. FK GRANATA 3 3
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0