Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
9 (vid. 1.13)
ĮMUŠTA
11 (vid. 1.38)
PRALEISTA
-2
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Klaudijus JanuitisValdas RubelArtūras RutkevičiusMindaugas SabasTautvydas Drublionis
3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Klaudijus Januitis
3
1
0
Valdas Rubel
2
1
0
Artūras Rutkevičius
2
1
0
Tautvydas Drublionis
1
0
0
Mindaugas Sabas
1
4
0
Karolis Bakys
0
0
0
Sergej Palijčuk
0
0
0
Karolis Paulauskas
0
0
0
Nedas Stankus
0
1
0
Arminas Tališauskas
0
0
0
Robertas Tautkus
0
0
0
Mindaugas Veckus
0
0
0
Dominykas Štutas
0
0
0
Aivaras Rakašius
0
0
0
Donatas Morkis
0
1
0
Artūras Mačys
0
1
0
Tadas Lukošius
0
0
0
Mindaugas Burneikis
0
0
0
Kęstutis Daškus
0
2
0
Martynas Domkus
0
1
0
Lukas Dukavičius
0
1
0
Justas Gricius
0
0
0
Karolis Gricius
0
2
0
Gabijus Gudelevičius
0
0
0
Redas Jurevičius
0
0
0
Lukas Jurgelis
0
0
0
Liutauras Juška
0
0
0
Mindaugas Kalenda
0
0
0
Viktoras Kiminius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-06
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
1:0
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
2
2017-05-13
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1:0
Plungės "BABRUNGAS"
3
2017-05-20
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:0
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
5
2017-06-09
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1:5
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
6
2017-06-16
Kretingos "MINIJA"
2:1
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
7
2017-06-22
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
3:0
Klaipėdos "ATLANTAS B"
8
2017-07-01
Mažeikių "ATMOSFERA"
0:2
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
9
2017-07-05
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1:1
Šiaulių "JUVENTA-99"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2017-08-07
-
2017-08-13
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
-
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
11
2017-08-14
-
2017-08-20
Plungės "BABRUNGAS"
-
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
12
2017-08-21
-
2017-08-27
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
-
Biržų "ŠIRVĖNA"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3