2017-08-12, 10 turas.
Vieta: Naujosios Akmenės miesto stadionasTeisėjai: Manfredas Lukjančukas, Aleksandras Stepanovas, Arnas Alūzas
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:3 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
(0:1)
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Rungtynių eiga
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Startinė sudėtis:
12 Povilas Mickevičius
2 Karolis Gricius
3 Mindaugas Sabas
8 Aivaras Rakašius (81‘)
9 Artūras Rutkevičius (84‘)
11 Klaudijus Januitis
15 Kęstutis Daškus (69‘)
16 Artūras Mačys (88‘)
18 Nedas Stankus
19 Tautvydas Drublionis (73‘)
20 Lukas Dukavičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Sergej Palijčuk
6 Marijus Vasiliauskas (84‘)
13 Mindaugas Burneikis (73‘)
17 Tadas Lukošius (81‘)
21 Justas Gricius (88‘)
22 Mindaugas Kalenda (69‘)
33 min. 0:1
Vilius Norvilas
49 min. 0:2
Robertas Malakauskas
59 min. 0:3
Robertas Malakauskas
Aivaras Rakašius
65 min. 1:3
Startinė sudėtis:
Liudvikas Alminas 44
Giedrius Ratkus 4
Robertas Malakauskas 7
Simonas Alsys 8
Evaldas Garbauskas 10
Osvaldas Bieliauskas 11
Orestas Abramavičius 12
Vilus Norvilas 17
Stasys Vyšniauskas 22
Mindaugas Jonelys 24
Aurelijus Staponka 55
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Martynas Draukšas 1
Dangis Gailiušis 9
Andrius Kukšta 13
Mindaugas Vijeikis 14
Artūras Montrimas 18
Julius Triuška 32
Andrius Jokšas 28

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Lukas Dukavičius, Mindaugas Kalenda, Orestas Abramavičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0