"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Logotipas
Informacija
12
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
38
TAŠKAI
43 (vid. 2.69)
ĮMUŠTA
23 (vid. 1.44)
PRALEISTA
20
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas MalakauskasAurelijus StaponkaDangis GailiušisEvaldas GarbauskasVilius Norvilas
12 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Robertas Malakauskas
12
3
0
Dangis Gailiušis
6
0
0
Aurelijus Staponka
6
1
0
Evaldas Garbauskas
4
1
1
Vilius Norvilas
3
0
0
Giedrius Ratkus
2
1
1
Stasys Vyšniauskas
2
0
0
Julius Triuška
2
1
0
Eimantas Rudavičius
1
2
1
Ignas Jurgutis
1
0
0
Mindaugas Vijeikis
1
0
0
Orestas Abramavičius
1
2
0
Mindaugas Šiaulytis
0
0
0
Tadas Vitkauskas
0
0
0
Robertas Uosis
0
0
0
Artūras Montrimas
0
0
0
Simonas Alsys
0
2
0
Osvaldas Bieliauskis
0
0
0
Martynas Draukšas
0
0
0
Laurynas Gedmintas
0
3
0
Andrius Jokšas
0
0
1
Mindaugas Jonelys
0
0
0
Simonas Jurkus
0
0
0
Andrius Kukšta
0
0
0
Mantas Lukas
0
0
0
Vytautas Mickus
0
0
0
Liudvikas Alminas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Nerijus Jurkaitis
1
1
0
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-06
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
1:0
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
2
2017-05-12
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
2:1
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
3
2017-05-20
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
8:0
Kretingos "MINIJA"
4
2017-05-23
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:2
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
5
2017-06-09
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
1:1
Mažeikių "ATMOSFERA"
6
2017-06-16
Šiaulių "JUVENTA-99"
3:5
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
8
2017-07-02
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
4:0
Plungės "BABRUNGAS"
9
2017-07-05
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:5
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
10
2017-08-12
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1:3
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
11
2017-08-17
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
2:1
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
12
2017-08-26
Kretingos "MINIJA"
0:0
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
13
2017-08-31
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
1:0
Klaipėdos "ATLANTAS B"
14
2017-09-06
Mažeikių "ATMOSFERA"
1:2
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
15
2017-09-15
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
5:2
Šiaulių "JUVENTA-99"
17
2017-09-30
Plungės "BABRUNGAS"
2:3
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
18
2017-10-07
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
0:8
Biržų "ŠIRVĖNA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai