"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
27 (vid. 3.38)
ĮMUŠTA
8 (vid. 1.00)
PRALEISTA
19
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas MalakauskasAurelijus StaponkaDangis GailiušisEvaldas GarbauskasStasys Vyšniauskas
8 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Robertas Malakauskas
8
2
0
Aurelijus Staponka
6
0
0
Dangis Gailiušis
5
0
0
Stasys Vyšniauskas
2
0
0
Evaldas Garbauskas
2
1
1
Mindaugas Vijeikis
1
0
0
Giedrius Ratkus
1
1
0
Eimantas Rudavičius
1
1
1
Liudvikas Alminas
0
0
0
Mindaugas Šiaulytis
0
0
0
Julius Triuška
0
0
0
Robertas Uosis
0
0
0
Tadas Vitkauskas
0
0
0
Vilius Norvilas
0
0
0
Artūras Montrimas
0
0
0
Vytautas Mickus
0
0
0
Simonas Alsys
0
2
0
Osvaldas Bieliauskis
0
0
0
Martynas Draukšas
0
0
0
Laurynas Gedmintas
0
2
0
Andrius Jokšas
0
0
0
Mindaugas Jonelys
0
0
0
Simonas Jurkus
0
0
0
Andrius Kukšta
0
0
0
Mantas Lukas
0
0
0
Orestas Abramaviučius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Nerijus Jurkaitis
0
1
1
0
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-06
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
1:0
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
2
2017-05-12
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
2:1
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
3
2017-05-20
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
8:0
Kretingos "MINIJA"
4
2017-05-23
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:2
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
5
2017-06-09
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
1:1
Mažeikių "ATMOSFERA"
6
2017-06-16
Šiaulių "JUVENTA-99"
3:5
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
8
2017-07-02
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
4:0
Plungės "BABRUNGAS"
9
2017-07-05
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:5
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2017-08-07
-
2017-08-13
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
-
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
11
2017-08-14
-
2017-08-20
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
-
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
12
2017-08-21
-
2017-08-27
Kretingos "MINIJA"
-
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
13
2017-08-28
-
2017-09-03
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
-
Klaipėdos "ATLANTAS B"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3