Kretingos "MINIJA"
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
28
TAŠKAI
21 (vid. 1.31)
ĮMUŠTA
21 (vid. 1.31)
PRALEISTA
0
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrius PaulauskasMindaugas GrušauskasMantas ElzbergasTeodor Nikolaev GanchevAurimas Anužis
6 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrius Paulauskas
6
2
0
Mantas Elzbergas
4
2
0
Mindaugas Grušauskas
4
1
0
Teodor Nikolaev Ganchev
3
1
0
Tomas Jonušas
1
0
0
Artūras Anužis
1
0
0
Aurimas Anužis
1
0
0
Evaldas Kaliniauskas
1
2
0
Dovydas Švita
0
0
0
Gediminas Žilys
0
1
0
Yahya Abdirahman Saeed
0
1
0
Nerijus Jurkaitis
0
1
0
Edvinas Andrijauskas
0
0
0
Džiugas Narkus
0
0
0
Fahad Abdisamad Ismael
0
0
0
Vakaris Jeruševičius
0
0
0
Martynas Viluckas
0
2
0
Simonas Vaičius
0
0
0
Vilius Domarkas
0
0
0
Tomas Galdikas
0
1
0
Deivydas Gedvilas
0
2
0
Erikas Gedvilas
0
0
0
Vaidotas Gedvilas
0
0
0
Vilius Jakumas
0
0
0
Žilvinas Lukošius
0
0
0
Kazys Mažionis
0
4
0
Mantas Mažionis
0
0
1
Arūnas Mažionis
0
1
0
Daniil Rubtsov
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Martynas Bučas
0
0
0
Žybartas Ringys
0
0
0
Dangirdas Žilinskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-06
Mažeikių "ATMOSFERA"
3:0
Kretingos "MINIJA"
2
2017-05-13
Kretingos "MINIJA"
0:0
Šiaulių "JUVENTA-99"
3
2017-05-20
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
8:0
Kretingos "MINIJA"
4
2017-06-29
Kretingos "MINIJA"
3:0
Plungės "BABRUNGAS"
5
2017-06-11
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:0
Kretingos "MINIJA"
6
2017-06-16
Kretingos "MINIJA"
2:1
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
7
2017-06-21
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
2:3
Kretingos "MINIJA"
9
2017-07-04
Kretingos "MINIJA"
0:1
Klaipėdos "ATLANTAS B"
10
2017-08-10
Kretingos "MINIJA"
2:0
Mažeikių "ATMOSFERA"
11
2017-08-19
Šiaulių "JUVENTA-99"
1:2
Kretingos "MINIJA"
12
2017-08-26
Kretingos "MINIJA"
0:0
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
13
2017-09-02
Plungės "BABRUNGAS"
0:3
Kretingos "MINIJA"
14
2017-09-09
Kretingos "MINIJA"
1:1
Biržų "ŠIRVĖNA"
15
2017-09-15
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1:1
Kretingos "MINIJA"
16
2017-09-23
Kretingos "MINIJA"
2:0
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
18
2017-10-07
Klaipėdos "ATLANTAS B"
1:2
Kretingos "MINIJA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>